Sayfa 45/64 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 353 - 360 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Ortak nasılsınız gubrede dursaydık dünyalığımız 100 katı olmuştu .bakıp üzülüyorum

Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortak nasılsınız gubrede dursaydık dünyalığımız 100 katı olmuştu .bakıp üzülüyorum
    ortak üzülmemek elde değil malesef....yalan haberlere ancak 10 yıl dayanabildim sinirle çıktım...şuan olsaydık 25 milyon param olacaktı...geçmiş yöneticilere zehir zıkkım olsun diyorum sadece....parasal olarak geçmiş 10 yıl kayıp oldu ama tecrübe olarak gelecek 10 yılım aynı olmayacak buna eminim...dmsas bu anlamda doğru adres..5 yıldır dmsas elimde ve ederi çok farklı gubrf kadar olmasada yaraları bir nebze saracak kadar...gubrf kötü bir anı olarak kalacak malesef...

3. Çok ciddi bir kayıp. Bir orta ölçekli patron sermayesi. Sattığımız veya ilgilendiğimiz hisselerdeki zararlar üzüyor. Bu doğru yanlış kötü haberler yokmu, fırsatları kaçırıyoruz. Üzülmemek için geriye bakmayacaksın denir. Kısmet neyse o oluyor. Burda tecrübeli arkadaşların varlığı direncimi arttırıyor. Beklenti varsa sonunda kazandırıyor.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yavuz15 Yazıyı Oku
    Çok ciddi bir kayıp. Bir orta ölçekli patron sermayesi. Sattığımız veya ilgilendiğimiz hisselerdeki zararlar üzüyor. Bu doğru yanlış kötü haberler yokmu, fırsatları kaçırıyoruz. Üzülmemek için geriye bakmayacaksın denir. Kısmet neyse o oluyor. Burda tecrübeli arkadaşların varlığı direncimi arttırıyor. Beklenti varsa sonunda kazandırıyor.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu şirketin bu yıl kapasitesi artıyor.bu yıl muhtemelen 2 milyar üzeri ciro ile yılı kapatacaklar.. muhtemelen togg için yedek parça üretecek ve yeni bir vizyona kapı aralanacak bu potansiyel bu kapasite var emin olmadığım yönetimin vizyonu bakalım egeen ayarında bir agresif büyüme hedefleri olacak mı yoksa düşük kar marjları ile çalışmaya devam mı diyecekler göreceğiz...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    haftalıktaki KIRMIZI 8.08 korunuyor..
    hala daha korunuyor... ama kim koruyor onu bilmiyorum...

8.03 ile çok güzel bir alım fırsatı vermiş.. ancak ben dükkan açamadım.. yeni bir kuyruksuz bir uçurtma ile cebelleşiyorum..

sn lacıvertin dikkatıne ... günlükte 8.76 - 70 ve 8.59 -50 aralıkları dikkat çeken destekler..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Sn. Esozcan yeni gördüm mesajınızı, bende bugün alamadığım için üzüldüm, ben çok uzun vadeli olarak sattığım, aldığım noktalara bakıyorum, bu fiyat fena görünmüyor ama baska 3 hisseye takıldım, geri dönemedim saplantılı aşkım dmsas'a , tabi seçim vs . İşleri ne getirir ne götürür bilinmez, Sn. Esozcan çok teşekkür ederim. Sn. Rex selamlar, sabrıniza ve inançlı tavriniza hayranım. Bu hisse çok iyi yere gelirse kimse size kolay para kazandı diyemez.

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Sn. Esozcan yeni gördüm mesajınızı, bende bugün alamadığım için üzüldüm, ben çok uzun vadeli olarak sattığım, aldığım noktalara bakıyorum, bu fiyat fena görünmüyor ama baska 3 hisseye takıldım, geri dönemedim saplantılı aşkım dmsas'a , tabi seçim vs . İşleri ne getirir ne götürür bilinmez, Sn. Esozcan çok teşekkür ederim. Sn. Rex selamlar, sabrıniza ve inançlı tavriniza hayranım. Bu hisse çok iyi yere gelirse kimse size kolay para kazandı diyemez.
    sn levent sabır var inanç var ama alacağımı malesef alamadım..20 tl ve üzerine atmalı ki para kazandım diyeyim...uzun zamandır borsadayım bu hissede para kazanmak gerçekten zor..

Kaç yıldır bir türlü istenen hareketi yapamadı...1-2 tl hareket etmek bile çok zor oluyor bu hisse için...Umarım birgün uçup gider şimdilik hayal desekte...

Sayfa 45/64 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •