Sayfa 46/64 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 361 - 368 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

umarım güzel bir haber ile biran önce 20 tl üzerine atarsın...

Bilanço 3 haneli kar yazmalı artık..Karı yok etmek konusunda rakipleri yok...Hisseye kimse yanaşamıyor bakalım aksiyon olacak mı...Hisse toplu isteseler fizana götürürler ama 2 yıldır sürünüyor....Tavan göremedik uzun zamandır...Bol şans...

3. Sarkuysan 32 TL, DMSAS 8 küsür TL. Yeni yatırımların tamalanması kaç ay sonra gerçekleşecek?
    Yeni yatırımlar bitmeden, bilançonun ilgi çekmesi mümkün olmayacak.

4. [email protected] adresine mail gönderdim. Cevap alamadım. Mail adresi kullanım dışı.

VI1EUR04FT018.mail.protection.outlook.com aşağıdaki e-posta adreslerine gönderilen iletinizi reddetti:

[email protected] ([email protected])
    Alıcının e-posta adresi etki alanının dizininde listelenmediğinden iletiniz alıcının etki alanı tarafından reddedildi.
    E-posta adresi yanlış yazılmış olabilir veya mevcut olmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bilanço 3 haneli kar yazmalı artık..Karı yok etmek konusunda rakipleri yok...Hisseye kimse yanaşamıyor bakalım aksiyon olacak mı...Hisse toplu isteseler fizana götürürler ama 2 yıldır sürünüyor....Tavan göremedik uzun zamandır...Bol şans...
    sizdeki sabıra hayranım...

Alıntı Originally Posted by Pik Yazıyı Oku
    sizdeki sabıra hayranım...
    Ben çoğu hissemde aynıyım sağol...5 yıl oldu 6 .yıl içerisindeyim 2,4 maliyetle bekliyorum bekleyeceğimde saymıyorum geçmişi....şirket çok büyüdü değişti ama karı bir şekilde yok ediyorlar ben bu numaraları çok gördüm ve sonu iyi olmadı sattım ve pişman oldum şimdi o şekilde davranmıyorum....

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ben çoğu hissemde aynıyım sağol...5 yıl oldu 6 .yıl içerisindeyim 2,4 maliyetle bekliyorum bekleyeceğimde saymıyorum geçmişi....şirket çok büyüdü değişti ama karı bir şekilde yok ediyorlar ben bu numaraları çok gördüm ve sonu iyi olmadı sattım ve pişman oldum şimdi o şekilde davranmıyorum....
    BU NE BİLANÇO rex karı hokus pokus yapmayı bırak neredeyse şirketi ortadan yok edeceklermiş, hisse fiyatı ne olur bilemem, ama böyle maliyetin altında satışlar, brak nette zarar etmeyi hasılat 1.409.000 hasılat var satışların maliyeti 1.449.000, 9 aylık ta böyle bir absürtlük yoktu son üç ayda ne yapmış olabilirler hem 9 ayın bütün karını eritmişler, hem de maliyetten daha düşük ciro yapmışlar. Genel müdür neden istifa etti sorusu cevabını buldu,

Üstte bir arkadaş yazmış sarky 32 dmsas 8 diye, 8 bile bu bilançoyla çok çok fazla bana kalırsa, gözüm korktu açıkcası, bu arada rex 3 haneli kar yazamayacaklar bakmışlar 3 haneli zarar yazalım demişler herhalde.

Hala şaşkınım, elimde yok ama her an olabilirdi, tetikte almak için bekliyordum, cemts bilanço iyi gelince dmsas ta iyi gelir diye atlayacaktım da bir türlü reel e geçirememiştim. Ucundan döndüm gibi bakıyorum.

8. 9 aylığa açtım baktım, 12 aylık la kıyasladım son ceyrekte, 443 milyon maliyetli ürünü 276 milyon a satmışlar, ya bilançoda yanlışlık var, yada olağanüstü birşeyler oldu böyle bir tutarsızlığın sebebi açıklanmalı

Sayfa 46/64 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •