Sayfa 56/64 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 441 - 448 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku

cetveli koydum çizdim 22 tl çıkıyor bu yıl için gerisi tahtacıya kalmış.....ytd
    rex bıkmadın yılllardır helal sana değişen fazla bişey olmaz bu yüzyılboyunca

2.  Alıntı Originally Posted by spek of hell Yazıyı Oku
    rex bıkmadın yılllardır helal sana değişen fazla bişey olmaz bu yüzyılboyunca
    2017 den beri bu hissedeyim çok sıktı ama grafik ortada bu kötü günlerde çizilen grafik bakalım iyi günlerde nasıl olacak...bu şirket hep güven verdi nedense o yüzden ikinci amiral hissem olarak tutuyorum...çok hisse geldi geçti ama dmsas hala elimde...

3. şu dönem güzel haber güzel bilanço gelebilirse müthiş olacak...

4.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    sn deva ben herkesin aldığı hisseyi almam bir bilançoya bakıpta hisse alıp satmam potansiyele bakarım....şuan dediklerin doğru herşey kötü bunu bilmek zor değil ama bu hep böyle gidecekte değil...yatırım yaptı şirket ve pandemi sonrası oluşan enerji krizine karşı varlık gösteremedi şirket...hisse toplu ve hissenin gitmesi için yeterli....sadece uygun vakit ve somut hikaye lazım...bakmışsın bir ortaklık vs. olmuş herşey mümkün...
    Kimsenin yoğurt yiyiş şekline karışmak haddime değil elbette sayın Wiper. Ancak yatırımın şahını yapan ve finansal durumu da oldukça iyi olan ve hasılatı, faaliyet kârları da oldukça iyi büyüyen küçük-orta büyüklükte bir yığın şirket var ve fiyat performansları da bu duruma uygun bir şekilde ilerliyor.

Sen daha iyisini hak eden bir yatırımcısın. İnşallah Allah gönlüne göre verir ve buradan herkesi ters köşe edecek bir hikaye çıkar.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

5. teşekkür ederim sn deva...kötü günde çizilen grafik yukarıda...kısmetse iyi günde çizilenide paylaşırım...

6. ne yaptılar ne ettiler hem büyüdüler hem bilançoyu hiç ederek yatırımcıyı uzaklaştırdılar...bunu başarmak kolay değil algıyı iyi yönetti spek...çok fazla ky olmasada olanda karamsar elindekini ilk fırsatta satma derdinde...

7. Bu danayı bir türlü büyütemedik cinsi bozuk çıktı...Bu zamana kadar öküz olmalıydın dmsas..

8. yılların hissesinde bir ben kaldım sanırım...ıssız bir çölde geziyorum.iyi bilanço ve 80 milyon üzeri net kar beni vahaya ulaştırır..şirket uzun yıllar yatırımcıyı heyecanlandıracak kap atmadı bakalım ne zamana kadar bu süreç devam edecek..

Sayfa 56/64 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •