Sayfa 52/64 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 409 - 416 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    vardır bir bildikleri bizde inat bekliyoruz eski ortak..
    Ah be eski güzel ortaklarım, keşke uzun vade yatırımcı olarak sarkuysan yada cemts e geçmemiz konusunda sizi ikna edebilseydim. Spekülatif işlemlerin odağı olmuş, temeli de son bilanço ile sarsılmış dmsas, elvet birgün yükselecek ama birkaç agababa nın insafına kalmış, bu uzun vadeli yatırım değil, kızarsınız belki ama ben yine de doğru bildiğimi yazayım.

sn cover13 bende zamanında cemts da vardı 4.5 tl den alıp 9 tl den satmıştım..dmsas şirketindeki gelişim bana göre iyi yönde gidiyor..bilanço kötü geldi ama yatırım yapan şirket normaldir...keşke herşey kar rakamına bakarak olsaydı...öyle birsey olsaydı ciddi zarar açıklayan viking 50 tl olmazdı ama oldu hemde 5 tl den çıkıp oldu...dmsas çok kaliteli bir sirket ve eninde sonunda ciddi prim yapacaktır...

3. Sn. Cover, Sn. Rex, eski dostlar, selamlar, dün bir kaç arkadaşa söyledim, tarihi dibinde dolar bazında, bugün biraz canlanmış, bu hissede çok beklemiş en sonunda satıp bahçe almıştım, sonra 3X yapıp geri geldi dmsas, şuan ben kardayim ama ilerde eminim keşke satmasaydim derim, bence şirket kötü değil tahtacı fena , Allah sabır ve sağlık versin. Ytd.

4. Ayrıca cmtas konusunu hatırlıyorum, ben hep cmtas bu kadar ederse dmsas şu kadar etmeli derdim , hala dmsas o değerlere yaklaşmasdi, keşke Cover sizi dinleseydik ama ya sayarsak ucarsa üzülürüm düşüncesi elini kolunu bağlıyor insanın, çünkü sığ hisse kuyruksuz uçurtma, yukarı giderken, kışın ahırda kalmış baharda ilk kes salınan buzağı gibi gidiyor : )) yrd.

hafta içi taramalarda defalarca gözüne takıldı.. dönüp bakmadım.. şimdi ben bakayım dedim, abi hafta sonu kapalıyız dedi..
    8.14 diyor ki pembe gönlüm sende.. 7.33 üzeri güvende..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Sn. Cover, Sn. Rex, eski dostlar, selamlar, dün bir kaç arkadaşa söyledim, tarihi dibinde dolar bazında, bugün biraz canlanmış, bu hissede çok beklemiş en sonunda satıp bahçe almıştım, sonra 3X yapıp geri geldi dmsas, şuan ben kardayim ama ilerde eminim keşke satmasaydim derim, bence şirket kötü değil tahtacı fena , Allah sabır ve sağlık versin. Ytd.
    sonuna kadar bekleyeceğim..

pembeye dokunan der ki '' beni ciddiye al.. ben hazırlanıyorum..''ben ciddiye almadım.. ve tek lot bile almadım..

8.08 desteği halen çok önemli.. günlüklerde külyutmaz halen aktif değil..

uzun vade işlem yapanlar mesajlarımı dikkate almasınlar (sn Palmet sen hariç))..kendine iyi bak selamlar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

yabancıya satış dedikodusu var belkide ortaklıktır ne derece doğru zaman gösterecek...faaliyet raporunda yabancı ortaklı iş yapacağız diyor zaten..

Sayfa 52/64 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •