Sayfa 28/64 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 217 - 224 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Togg ile bi şekilde bağlantısı olduğu için spekler girip çıkmaya başladı. Herhalde togg ile ilgili en küçük çaplı hisse.Enteresan şeyler olacak burda.İnşallah fazla hırpalamazlar.Normalde 12 tl gibi fiyatlama bekliyordum ben.Hala ucuz olduğunu düşünüyorum.Ana taşıyıcılar bi el koyar duruma. Maalesef bizim bist böyle çakallar her tarafta

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1058389

Kap ta emir tedbirleri yayınlandı dün akşam ve bu gün açılışta 9.57 iken 8.62 den taban oldu ve taban gün boyu bozulmadı.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. 1 Haziran ve bugün itibariyle takas bakiyeleri pek değişmemiş. Bu yükselişte satanda gözükmüyor. Yada daha önceden toplanmış diyelim. YKB 58, ak 6 iş 5, OYAK 4, gar 4.... Yani yarıdan fazlası işlem görüyor gözüküyor. Yarısı takastaydı?

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yavuz15 Yazıyı Oku
    1 Haziran ve bugün itibariyle takas bakiyeleri pek değişmemiş. Bu yükselişte satanda gözükmüyor. Yada daha önceden toplanmış diyelim. YKB 58, ak 6 iş 5, OYAK 4, gar 4.... Yani yarıdan fazlası işlem görüyor gözüküyor. Yarısı takastaydı?

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %80 i ilk 5 te. esas mesele ise Yapıkredi patron var galiba orada. Gerçi Yapıkredi olmasada olur. zira 4,5 milyon lotla bile neler yapıldığını gördüm. Yeterki spekler istesin. Mal var çünkü girdiğim 3 hafta oldu galiba ilk5 genelde hep topladı.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

hisse iyice kendini unutturdu bakalım bu hafta nasıl geçecek....8,15 üzeri haftalık kapanışlar dönüş işareti olabilir...togg tedarikçi firmalar açıklanmadı bir umut pay alırsa bir hareketlenme olabilir....2.çeyrek cirosu ciddi dikkat çekti...bol şans.

hisse toplu ama bir türlü kopuş yapamadı..Aslında ciro patlaması çok net birşeylerin değiştiğini gösteriyor ama hisse hala zayıf performans sergiliyor..2020 yılında 4 tl olan hisse 2022 yılında 8 tl bir performans değil..enflasyonu düşününce bu fiyatlar çok primsiz kalıyor...

flama oluşumu var yukarı kırarsa 19.5-20 tl hedef olur..uzun vade yükselen trend direnci 28 tl civarı.Açıkçası çanak katlaması kısa orta vade bu hedefi teyit ediyor umarım togg ile gelecek güzel haberler hisseyi uçuracak...ytd

Sayfa 28/64 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •