Sayfa 7/64 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 49 - 56 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Sarky yöneticilerinin sadece sarky alması dmsas almaması çok yanlış bir yaklaşım, madem dmsas in %44 u sarky nin aslında sarky almak, dmsas tan da % 44 almak demek ama vatandaş bunu böyle yorumlamiyor ise o zaman sarky alan dmsas ta almalı, ben bu hisse de bugün varım yarın yokum, ama yöneticiler bu hisseye üvey evlat muamelesi yapmamalı, sarky/dmsas şeklinde bir denklemi incelerseniz, dmsas in son yıllarda ne kadar ucuzladigini görürsünüz, bunda spekülatif hareketlere izin veren kurum yada kişilerinde payı var, neden yükselmiyor, çünkü eldeki bir kuş daldaki 3 kuştan iyidir, mesela ben bunu bekleyeceğime satıp istediğim yeri alırsam seneye kesin o arsa yüzde 100 kazandırır, paramın hepsini arsaya yatırırım, şu an yarısı dmsas ta , dmsas yüzde 100 bile yapsa bir senede diğer yarısı altın altın yüzde 100 yapmazsa yine arsaya göre zarar ederim. Kısaca çok geride kaldı ve buna doğru hisse diyebilmem için şu an en az 10 olmalıydı. Al sata gelirsek, Cover in dediği gibi buna gelene kadar çok hisse var. İşin özeti biraz toparlasin, foruma eski bir dost olarak gelicem, özelden cover, REX ve Mehmetk ya bahçe bostan fotosu atacağım )))
    Dededen genetik miras mı bilmiyorum tarla bahçe bağ, zeytinlik bunlara benim de merakım çok, icim gidiyor görünce ama alsam ne yaparim, bağ bahçe işi yapar mıyım çok zor. Buna ne zaman ne enerjim var. Ama insan bağ bahçe sahibi olmak istiyor. Gelecekte yine de böyle hayallerim benim de var. Üzücü olan bu hayallerin şu anda bizden giderek uzaklaşması, yaşadığım yerde 1 sene önce 200 birim olan yer en ne az 800 birim. Hadi ben çok güzel birikim yapiyorum her ay maaşın 6 yada 7 birimini kenara attım. Yılda yapar 80 birim. Hadi 150 birim de var dı daha önce biriktirdiğim diyelim çok iyi borsacı olayım ve ikiye katlayayım. Etti 300 birim hadi yeni ekledihim 80 birimi de borsada vs. 100 birime tamamlayayım. 400 birim eder hepi topu e tarla olmuş 800 birim ben ne anladım bu işten, 2020 ağzımıza bir parmak bal çalınca piyasa hepimiz zengin olduk sandık lakin zengin falan olmadık dostlar. Parasını harcayan zengin bu aralar. Devran böyle devam eder mi bu bilinmez tabi

2. Arkadaşlar bilanço son tarih 05.05 ise bu durumda 3 işlem günü var demi? Haftaya Pzts salı çarşamba tatil olduğuna göre? Ne dersiniz nasıl gelir bilanço, çok aynı sektör sayılmaz ama Ereğli bilançosu geçen senin 2 katını geçmiş

3. Sayın Lacivert , açıklanan çoğu ilk çeyrek bilanço , 12 aylıklardan daha iyi geldi. Zaten, bilançosu sağlam gelecek olan hisse bir hafta on gün öncesinden fiyatlamaya başlıyor.

4. Bizim demisas a gelince hala saçma salak işlemler dönüyor, anadolu az önce 98 den aldı on saniye sonra 94 e aldıklarını geri sattı aynı şeyi bank of da yapıyor. çok sığ olduğu için alan da satan da hep aynı tayfaya benziyor ; yani ne teknik ne temel işe yaramıyor.

5. Hiç oynadiniz mi bilmem ama on yıl önceye kadar batak vb. Oyunları oynardım, ihaleyi alan koz çekmeye başlar ama kozlar bitince işi iyi bilen oyunu iyi oynar, yani bu kızların ve bu yalanın sonu ne zaman gelir bilmiyorum, ins. Sabrımız yeter. Sayın Şener verdiğiniz bilgiler için teşekkürler ederim.Selamlar saygılar.

6. nasıl olduysa 8.05 falan geldi, endeks hafif aşağı yapınca hoop 7.91 yani osuruktan bile düşen aptal bir kağıt..

7. Bugün tahtada dün vermiş olduğu 200 bin civarı malın 20 bin fazlasını Merill geri almış.
    Bezdirme hareketleri belli ki, sabreden kazanacak fakat zaman/kazanç beklemeye değer mi?
    Bilemiyoruz.

8. Cemts iyi kar açıklamış tavan olmuş.ytd

Sayfa 7/64 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •