Sayfa 32/64 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 249 - 256 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Bende yemiyorum ama bir daha ki sefere de böyle kar açıklarsa yine hisseye talep gelmez, bence de hak ettiği yerde değil hisse fiyatı (bkz cmtas, sarky ki oda ucuz)ama hak etmediği şekilde bir yıl daha fiyatlanabilir mi, evet...zor hisse ama gözümü de alamıyorum. Yrd.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    ciro patlaması var..kapasite artışı olacak..fk ile sadece olsa keşke bu işler...kokuyu önceden alan para kazanır..iş işten geçtikten sonra zor..1 milyarın üzeri ciro var kar 40 milyon yersen..
    Vay be sayın REX burada da mı ortağız
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Vay be sayın REX burada da mı ortağız
    5 yıl olacak..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    5 yıl olacak..
    maşallah sizde de iyi sabır var.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    maşallah sizde de iyi sabır var.
    bu hisseye çok güvendim ama tam istediğimi alamadım...bu ciro ile gelecek yıl artacak kapasite ile en azından çift haneleri hakediyor...şirket iyi yolda büyümeye devam ediyor artık iyi karlarında gelmesi gerekiyor...haftaya iyi şeyler olur inşallah diyelim...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bu hisseye çok güvendim ama tam istediğimi alamadım...bu ciro ile gelecek yıl artacak kapasite ile en azından çift haneleri hakediyor...şirket iyi yolda büyümeye devam ediyor artık iyi karlarında gelmesi gerekiyor...haftaya iyi şeyler olur inşallah diyelim...
    Ah rex bir vazgeçemedin bu deliden, bunda bir cacık olana kadar alternatifleri para bastı, 4 e bölündükten sonra 10.4 a kadar gitmiş hala niye realize etmezsin karını. Adam akıllı tuclk var cemts var sarky var hepsinin geleceği dmsas tan parlak. Dmsas da ağa spek babanın gönlü olacakta katlayıverecek.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Ah rex bir vazgeçemedin bu deliden, bunda bir cacık olana kadar alternatifleri para bastı, 4 e bölündükten sonra 10.4 a kadar gitmiş hala niye realize etmezsin karını. Adam akıllı tuclk var cemts var sarky var hepsinin geleceği dmsas tan parlak. Dmsas da ağa spek babanın gönlü olacakta katlayıverecek.
    bende tek bu hisse yok...kazandım ama tatmin olmuş değilim...18 tl den tuclk almaya karar verdim ama yetişemedim...

8. Bugün de cemts ve tugclk çok iyi , tavan bu uyuz essek hala sahibinin moduklamasini bekliyor...ytd.

Sayfa 32/64 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •