Sayfa 34/64 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 265 - 272 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bende sadece bu yok ortak...karel ana hissem dmsas kmpur konka gwind pkart durdo diğer yan hisselerim..artık yavaş yavaş borsadan ayrılabilirim..sonrasında yeni hisseler ile yeni sayfa açarım..
    Karel i burada ilk yazdığınız da alsam harika olacaktı, takibe aldım ama yetişip alamadım, zaten sadece bunu almak başka hisse almamak tek hisseye girmek çok yanlış ben bu yanlışı yaptım sonunda da kökten satıp bahçe aldım, kafamı rahatlattim, şu an çok az aldım, sizin 7-8 hisse almanıza sevindim Sn. Rex , burada hep moral olmuştu sizinle yaptığımız sohbetler 3-4 ay sabretseydim iyi olacaktı o zaman da. Şu an sadece borsadan kağıt değil azar azar gümüş altın da alcam, yumurtaları başka sepetlere koyacağım, dmsas olurda çok yükselirse ah bu kağıt bende vardı, dememek için biraz alıyorum. Ytd.

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Karel i burada ilk yazdığınız da alsam harika olacaktı, takibe aldım ama yetişip alamadım, zaten sadece bunu almak başka hisse almamak tek hisseye girmek çok yanlış ben bu yanlışı yaptım sonunda da kökten satıp bahçe aldım, kafamı rahatlattim, şu an çok az aldım, sizin 7-8 hisse almanıza sevindim Sn. Rex , burada hep moral olmuştu sizinle yaptığımız sohbetler 3-4 ay sabretseydim iyi olacaktı o zaman da. Şu an sadece borsadan kağıt değil azar azar gümüş altın da alcam, yumurtaları başka sepetlere koyacağım, dmsas olurda çok yükselirse ah bu kağıt bende vardı, dememek için biraz alıyorum. Ytd.
    hocam nuskalandık mı nedir nedense bu dmsasa çok inanıyorum ve 5 yıldır satmadım...şirketi kötü zamanlarda tuttum şuan gerçekten bilançoyu yapılan işleri görünce daha fazla beklemek istiyorum...

3. Reel olarak sektörün ve yaptığı işin kötü gitmediğini düşünüyorum ama reel durum ile borsa daki fiyat her zaman birbirini tutmuyor, sorunda burada başlıyor. Hayırlısı ölmüş eşek kurttan korkmazmis

beklemeye devam şirketin ederi buralar değil...

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    beklemeye devam şirketin ederi buralar değil...
    Değerli kardeşim sen ederi buralar değil diye beklerken diğer kağıtlar neredeyse uzaya çıktı..

Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim sen ederi buralar değil diye beklerken diğer kağıtlar neredeyse uzaya çıktı..
    benim başka hisselerimde var sıkıntı yok...ben ederini biliyorum hissenin o yüzden bir bedelli bir bedelsizden beri buradayım şirket lig atlamış durumda hissede atlayacak eninde sonunda...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu kağıttan ben gitmeden ve Kredili işlem yasağı bitmeden ,çıkış beklemeyin..!!

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu kağıttan ben gitmeden ve Kredili işlem yasağı bitmeden ,çıkış beklemeyin..!!
    tamam ağam siz ne derseniz..

Sayfa 34/64 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •