Sayfa 38/64 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 297 - 304 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

spek senin acelen yoksa benim hiç yok..

daha öncede belittiğim gibi senin de diğerlerinden farkın yok.. ancak çok sert feykler yaptığın için seni de yakından inceliyorum.. konya, egeen (çok zaman ayırdım) Bfren, fmizp ( sn palmet iyi bilir) trcas ta sığ ve sert hareket edenlerden.. kısaca dlploma vermeseler de Yüksek lisans tez konum sizlersiniz..

halen malsız ve çulsuzum.. hiç alakası olmasa da,yukarı da 9.04 te bir direnç oluştu.. açık söylemek gerekirse orada ne yapacağını kestiremiyorum (tabi gücün yeter ve oraya gidersen)... uzun uzun destek ve direnç yazmaktansa şimdilik buraya son bir grafik atıp ayrılıyorum.. benden habersız gidersen beyaz mendilim cepte

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. abi bfren 1200 gıbı alıp 1650 gıbı sattım...fmızp 100-120 aralığı alıp ..210 gıbı cıktım...bfren ve fmızp de alışlarım senın sayendedır. ama bfren ı cok once terk ettım...kısmet..ilgin ve emeğine çok tesekkur ederim..senı bilen bilir bilmeyende tanımıyordur...birde senin bu iki hisseyle sınırlı değil emeklerin yaklaşık 6-7 yıldır. hisse.net tanışıklığımız boyunca senin grafiklerin ve öncül sinyallerinden çok fazla isitfade ettim..Çok değerli katkılarından dolayı şahsım olarak sana teşekkür ederim. Güzel insansın bilgiyi ve emeğini hiç bir zaman gizlemiyorsun..Allah gözlerin başta olmak üzere , bol derman ve sağlık versin.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. https://ep01.epimg.net/verne/imagene...rio_normal.gif

cok guzel bir gif. verdiği mesaj süper
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    abi bfren 1200 gıbı alıp 1650 gıbı sattım...fmızp 100-120 aralığı alıp ..210 gıbı cıktım...bfren ve fmızp de alışlarım senın sayendedır. ama bfren ı cok once terk ettım...kısmet..ilgin ve emeğine çok tesekkur ederim..senı bilen bilir bilmeyende tanımıyordur...birde senin bu iki hisseyle sınırlı değil emeklerin yaklaşık 6-7 yıldır. hisse.net tanışıklığımız boyunca senin grafiklerin ve öncül sinyallerinden çok fazla isitfade ettim..Çok değerli katkılarından dolayı şahsım olarak sana teşekkür ederim. Güzel insansın bilgiyi ve emeğini hiç bir zaman gizlemiyorsun..Allah gözlerin başta olmak üzere , bol derman ve sağlık versin.
    svg Palmet,bilgiyi değerlendirmen ve kazanman keyif ve mutluluk verici.. kazanncın bol ve daim olsun.. selamlar sevgiler..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

hisse bu enflasyon ortamında çok ucuz kaldı bakalım ne zaman uçuşa geçecek..

bu şekilde bu isin sonu yok artık çift hanelere atman lazım..

8. Tam bir uyuz essek bunu gördükçe geçmişte tek bu hisseyi alarak ne büyük hata yaptığımı anlıyorum, şu an 5 hisse oldu, portföyde , yine en zayıfı dmsas, yazık bunun yatırımcısına, endekse bak birde buna bak...ytd

Sayfa 38/64 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •