Sayfa 5/64 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 509 madde; 33 - 40 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Ne güzel söylemiş eskiler....

Kurt kocayınca çakallara maskara olur..

2. Tam bir haysiyetsiz, dolandırıcı

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Tam bir haysiyetsiz, dolandırıcı
    ortak benden sana tavsiye kafanda oluşan satış rakamına kadar bekle...bu fiyatlara normal yatırımcı hisse satmaz..satan alan kendi bence..

4. Sağol Ortak iyiki varsın, gerçekten bıktırdı, ne insaf var ne vicdan var bunda.

uzun yeşil bir mum görmüşüz 12 ocakta..o gün bugün hisse toparlayamadı....twitçiler konuşmaya başlayınca gidiyor..patron buna nasıl göz yumuyor anlamıyorum...şu enflasyonda fabrikanın değeri artmadı diyelim yapılan yatırimı bari fiyatla...çok zalim bir spek var..yaprak oynatmıyor hissede...

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Sağol Ortak iyiki varsın, gerçekten bıktırdı, ne insaf var ne vicdan var bunda.
    ortak sıkıldım sattımın bedeli çok daha ağır oldu geçmiş 17 yıllık borsa hayatımda..hedef fiyata kadar bekleyeceğim 1 yılda 10 yılda olsa....2018 den beri hissedeyim hala hedefimle uzaktan yakından ilgisi yok dmsas fiyatının ama bekleyeceğim...

hisse tercihlerimde hep aynı taktiği uygularım...krdmd 2 tl iken hisse fiyatı 13 tl çıkıyordu..o kadar çıkmaz dedim çıktı geçti bile..elimdeki hisseler gitmedi o gitti...biraz şans lazım sonuçta hepsini alamam...yakın zaman naten mi vertu mu dedim ikiside aynı vertuyu aldım gitmiyor naten uçtu...bekleyeceğim artık..

8. REX ortak, yatırımcı ilişkilerini aradım 3-4 gün önce, bu enflasyon ve hisse fiyatı konusunu söyledim, ayrıca tahtadaki durumu da soyeldim, şirket yöneticileri sarky alıyor ise dmsas ta almalı bu güveni artırır, tüm bunları ve daha fazlasını mail attım, yönetime ileteceklerini söylediler, dmsas üvey evlat olmamalı, Allah hepimizin yardımcısı olsun.Zor iş bu iş. Selamlar.Ytd.

Sayfa 5/64 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •