Sayfa 30/64 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 233 - 240 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Trade all ds kar 0
    Büyüme %30
    Borç %70
    Diyor hadi hayırlısı
    Yt değildir

bilanço güzel gelsin artık çift haneler..

3. Rex hayranım sana bu sabrın sonu da selâmet olmayacaksa tüküreyim öyle borsanın içine, özür dilerim biraz abiyane oldu ama ne diyeyim bilemiyorum... Neşet baba aşkınan koşan yorulmazmis derdi Rex in dmsas aşkına söylemiş bu lafı...selamlar.

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Rex hayranım sana bu sabrın sonu da selâmet olmayacaksa tüküreyim öyle borsanın içine, özür dilerim biraz abiyane oldu ama ne diyeyim bilemiyorum... Neşet baba aşkınan koşan yorulmazmis derdi Rex in dmsas aşkına söylemiş bu lafı...selamlar.
    dmsas aşkım yok şirkete güveniyorum bebek şirket olarak görüyorum bekliyoruz bakalım...5 yıl olacak ama hala beklentim var..özellikle yerli oto ve kapasite artış hikayesi tutuyor beni...müthiş ciro artışı var...seneye bu şirket 3 milyar ciro diyebilir kapasite artışıyla....

sn lacivert ana hissem karel incelemeni tavsiye ederim başka hisseye bakmana gerek yok...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    8.14 üzeri güzei 7.67 altı üzer..
    8.14 oldu artık 8.67 artık bu seviyenin altına düşmediği sürece buraya nokta koymam.. virgül belki..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Sn. Rex bahçenin borcu bu ay bitti şükür, bu işlerde sabırlı olmayan kazanamıyor, iyi yapıyorsunuz, azar azar birşeyler alma niyetim var ama herşey yükselmiş gibi geldi bana, ana hissenizi inceleyeceğim, teşekkür ederim.

8. grafikte kallavi bir obo, gün sonunda da tabanla birlikte işlem hacmi rekoru var..

Sayfa 30/64 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •