Sayfa 33/64 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 257 - 264 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Bugün de cemts ve tugclk çok iyi , tavan bu uyuz essek hala sahibinin moduklamasini bekliyor...ytd.
    tuclk malesef kaçırdım...18 tl de tereddütte kaldım almadım sonuç malesef uçtu gitti....

dmsasın bu cirolarla bu fiyatlarda durması artık mantıklı değil tahtacının paşa gönlü bilir..milyarlık ciro yapıp tek hane olan kaç hisse var varsa paylaşında bilelim...olması gereken yerler az çok muadillerini görünce belli umarım hakettiği noktaya gelir çok ucuz kaldı enflasyonist ortamda....formasyon var gerçekleşirse 20-22 tl bandı hedef....ytd

şu ortamda fazlasıyla düzeltmesini yaptı artan ciro ve karlılığa rağmen endeksin artmasına rağmen düzeltme yaptı tepki bekliyorum artık....ytd

haftalık dmsas/xu100 göreceli grafik...artık endekse göre tepki verecek noktalara gelmiş durumda...çift tepe formasyonu malesef gerçekleşti endeks altı performans gösterdi...ytd

5. Çok çok az aldım ama bu sefer başka sektörden başka kağıtta aldım, aldığım miktar 5 ay önce sattigimin 100 de biri bile değil , 4 e de katlasa pek para kazanmış olmam, bundan sonra bir kağıttan çok fazla almam, umarım tepki verirde Rex gibi sabredip bekleyenler para kazanır, çok zor kağıt cidden... selamlar

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Çok çok az aldım ama bu sefer başka sektörden başka kağıtta aldım, aldığım miktar 5 ay önce sattigimin 100 de biri bile değil , 4 e de katlasa pek para kazanmış olmam, bundan sonra bir kağıttan çok fazla almam, umarım tepki verirde Rex gibi sabredip bekleyenler para kazanır, çok zor kağıt cidden... selamlar
    bende sadece bu yok ortak...karel ana hissem dmsas kmpur konka gwind pkart durdo diğer yan hisselerim..artık yavaş yavaş borsadan ayrılabilirim..sonrasında yeni hisseler ile yeni sayfa açarım..

hissede yazan çizen yok tepkide vermemekte ısrar ediyor bakalım..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    hissede yazan çizen yok tepkide vermemekte ısrar ediyor bakalım..
    o gapı kapatana kadar aşağı süzülecek gibi duruyor..tepki falan ben pek beklemiyorum..

Sayfa 33/64 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •