Special Days Image
Sayfa 36/64 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 281 - 288 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    bu ciro rakamına nerefen ulaştınız.
    isyatırımda var geleceği söylüyorsaniz kapasite ve togg dolayısıyla sadece benim tahminim dikkate almaniza gerek yok..gidişat o ciroları görebileceğimizi gösteriyor..

artık iyi bir tepki vermeli diye düşünüyorum..

3. Çok özür dilerim, azcik poposunu kaldırdı, 4 kağıtlı bir portföy yaptım, diğer 3 u de bundan iyi gitti, çok az meblağlar ile yeni bir deneme, az dmsas az para az stres...selamlar...ytd.

otomotiv hisseleri uçtu yan sanayi dmsas uyuyor uyu bakalım..

formasyon çalışsa gideceği yer belli ama ağır takılıyor..

hisse çok ucuz kaldı bakalım ne zaman farkedilecek....bir tavan yapsada şenlense ortalık..

7. Kendi sektöründe olan kağıtlara göre ucuz, başka sektörden 1 sene önce bununla aynı fiyat olup şu an 15-16 olan var(bölünmeyi de hesaplayarak yazıyorum) , evet ucuz, ama geçen sene bu zamanlar da ucuz diyorduk, ne oldu bir senede çok fırsat kaçtı, seneye de ucuz dersek şaşırmam) ytd.

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Kendi sektöründe olan kağıtlara göre ucuz, başka sektörden 1 sene önce bununla aynı fiyat olup şu an 15-16 olan var(bölünmeyi de hesaplayarak yazıyorum) , evet ucuz, ama geçen sene bu zamanlar da ucuz diyorduk, ne oldu bir senede çok fırsat kaçtı, seneye de ucuz dersek şaşırmam) ytd.
    ortak roketleyecek gibi..

Sayfa 36/64 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •