Sayfa 62/64 İlkİlk ... 12526061626364 SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 489 - 496 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. bedelli süreci 1-2 ayı bulur tahminim şubat ayında netleşir...

2. gidelim 18 lere artık tahtacı.....

3. Demisaş Döküm Emaye Mamülleri Sanayi A.Ş. (DMSAS), 21 Kasım 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, yönetim kurulu tarafından alınan %100 oranında bedelli sermaye artırımı kararını duyurdu.

Şirketin yönetim kurulu, gerçekleştirdiği toplantıda bedelli sermaye artırımına ilişkin karar aldı ve bu kararı SPK’ya başvuruda bulunarak onaylatmayı planlıyor. Başvuru uygun görülürse, Demisaş Döküm’ün bedelli sermaye artırımı süreci resmen başlamış olacak.

DMSAS, sermaye artırımı yoluyla finansal yapı güçlendirmeye karar verdi. Mevcut sermayesini 100 milyon TL’den 200 milyon TL’ye çıkarmayı hedefleyen şirket, bu adımıyla kayıtlı sermaye tavanına ulaşacak.

Güncel olarak, DMSAS hisse fiyatı 9,17 TL seviyesinde ve son 24 saatlik işlem hacmi 14.231.873,00 TL olarak kaydedildi. DEMISAS DOKUM hisse senedi değeri bugün yüzde 5,07 oranında düşüş gösterdi; ancak haftalık kazanç yüzde 2,92’ye ve aylık kazanç ise yüzde 6,5’e ulaştı. Yıllık verilere bakıldığında, DEMISAS DOKUM hissesi son bir yılda yatırımcısına yüzde 20,03 kazanç sağlamış oldu.

herkes 55 lik pembe üzerine çıkabilir.. marifet üzerinde kalmak.. şimdilik tramplenden tekrar aşağı atlar mı atlamaz mı bilemem ama dikkatimi çeken aylıklardaki pozitif uyumsuzluk.. günlük ve haftalık çayırda.. ama bunlar kuyruksuz uçurtma sınıfına girdiği için ne zaman ne yapacakları pek belli olmaz .. şimdilik yakın takıp listesinde..adam olacak çocuk 8.63

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. hissede hayat belirtisi yok...

6. aylık dmsas grafiği....ytd

7. hisse kış uykusundan uyanamadı...bedelli öncesi hareket yapar diye umuyordum ama hareket etmeye niyeti yok....normal şartlarda hareket olmalı ama olmuyor...

8. KAP AÇIKLAMASI
    Sanayi şirketi tarafından yapılan KAP açıklamasında,

''Şirketimiz Demisaş Döküm Emaye Mamulleri Sanayi A.Ş.'nin 21.11.2023 tarihli Yönetim Kurulu kararına istinaden 100.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 100.000.000 TL (%100,00) nakit karşılığı (bedelli) olmak üzere 200.000.000 TL'ye artırılması nedeniyle çıkaracağı toplam 100.000.000 TL nominal değerli payların ihracına ilişkin hazırladığı izahname Sermaye Piyasası Kurulu'nun 08.02.2024 tarihli toplantısında onaylanmıştır. Saygılarımızla'' denildi.

Sayfa 62/64 İlkİlk ... 12526061626364 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •