Sayfa 9/64 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 65 - 72 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Merhaba dostlar, güzel bir bahçe bulup pazarlığını yaptım, bu pahalılık ta tabiki bende bahçeyi pahalıya aldım, güzelce borçlanıp ins. Ödeyeceğim, artık ekrana bakmak yerine, dut, vişne, ceviz ağaçlarına birazda tavuklara bakacağım, karşı taraf ev alacağı için ve bir evde anlaştığı için, bu akşam dmsas larla vedalaştım, zor oldu, pek para kazanamadım, ben dmsas in ileride daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Buraya yazan çizen herkese varsa hakkım helal olsun. Sizlerde hakkınızı helal edin. Tüm arkadaşlara özellikle Cover, REX, Mehmetk ya selâmlar. Allah gönlünüze göre versin. Ytd
    Hayırlı olsun, iyi bayramlar öncelikle.
    Umarım zarar etmediniz, kaç lot satış yaptınız acaba?

iyi bayramlar..

3. Hayırlı olsun sayın lacivert. İyi bayramlar rex

hissemizin enflasyonla bir alakası yok maşallah..resmen yatırımcı dmsas alarak enflasyona karşı ezilmedi yok oldu....

5. Eninde sonunda ederine gidecek sayın Rex istedikleri kadar önüne set çeksinler, piyasa ederine mutlaka götürecektir. Ne olursa olsun piyasa gereğini yapacaktır.

son 1 yıllık enflasyon %70...dmsas getirisi %10..

7. Duhul: Feb 2004

8.  Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku

Güzel bir bilanço açıklanmış gibi gözüküyor, detaylı inceleme vakti bulamadım. muhtemelen döviz pozisyonu artıya geçmiş, eski ortaklarıma hayırlı olsun, ben de geçen hafta başka hisselere geçiş yapmıştım, gözümün arkasında kalması dileğiyle, geçirdiğim süreçte madur da olmadım ifla da olmadım. Hayırlı kazançlar detaylı inceleme vakti bulursam yazmak isterim. Sonuçta hala %44 u hala bizim sayılır

Sayfa 9/64 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •