Sayfa 13/64 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. endeksin yüzde 4 yukarda olduğu bugün bile sefilleri oynuyor. tam çöplük bu aptal kağıtda geçirilen zamana yazık. ben yeter dedim ve sattım şimdi gidebilirsin artık..

2. Hayırlısı olsun veysi bey.. Merak etme hiç bir yere gidemez.. Üstünde yapışkan küçük yatırımcı fazla onları dökmesi bi 6 ayını bulur

bir tavan yap artık spek..yatırımcıyı öldürdü resmen..

4. Forumdaki iki sene önceki yazıları okudum. Yoğun bir beklenti varmış ve epey temel yorumlar yapılmış. Şirket hala USD bazında o seviyelerde hatta dahada aşağıda. Korona krizini yaşıyor aşıda fayda etmemiş. Bu arada beklentinin dahada arttığını söyleyebiliriz. Ek yatırımlar bitti veya bitmek üzere. Bazı hisseler, hatta çoğu üzer üzer sonra bir haftada geçmişi telafi eder. Mesele kısmette varsa geliyor.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

cemts ile dmsas vardı portföyde.. cemts sattık dmsas aldık ilave oda öldü gitti..1/2 ilişki vardı kalmadı...şuan dmsas 15 tl civarı olmalıydı şans işte..

6. REX selamlar, bende de sadece dmsas vardı, ne var ne yok satıp dmsas almıştım, dmsas satıp bahçe aldım, ektim diktim, domatesler çiçek açtı, geldim baktım dmsas hala aynı fiyatta, satarken bendeki hisseleri alınca belki biraz gider demiştim, yatırımcısını , dolara, altına, gümüşe, hatta hiyara göre bile zarar ettiren bir hisse, elimde olmadığı halde bir iki yıldır burada bekleyen kıymetli dostlarım için üzülüyorum, ayıp günah bu hisse bu şirket bu kadar mı kötü, bu kadar mı geleceği yok bu kağıdın, ins. Düzelir, elimde bir lot bile yok ama gönlüm sizinle, Allah yardımcıniz olsun, biriniz bin olsun, selamlar.

7. alarko holding geçen ekim ayından bu yana hisse fiyatı dörde katladı buna rağmen şirket ky koruma gerekçesiyle hisse geri alım programı başlattı. Demisaş ise neredeyse iki yıldan beri 8 lirada dolaşıp yatırımcısını perişan etmesine rağmen şirkette tık yok. E tabiki iki şirket arasında her yönden kalite ve sıklet farkı var..çok görmemek lazım..

8. bu aptal kağıdı alacağıma zamanında gübre alsaydım yani bildiğin b.k alsaydım bugün daha fazla para ederdi. bunda geçen zamanıma yanıyorum..

Sayfa 13/64 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •