Sayfa 15/64 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 509 madde; 113 - 120 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

sonunda kimse kalmadı spek gözün aydın..

2. Mehmet bey gibi sağlam temel attığım için bende bir yere gidemiyorum. M. Sinan gibi temelin sağlamlaşmasını bekliyorum. Duvarlara sıra ne zaman gelecekte..bekliyoruz.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hiç bukadar tepkisiz kaldığını görmedim..spek ölmüş resmen..

4. bu aptal kağıt endekse göre doğru dürüst pirim yapmamış dahası olanı da geri vermiş ve aylardır yan yan aynı çizgide gidiyor ve şu anda kademelere bakıyorum da millet satmak için neredeyse sıraya girmiş. şu anda anlık ilk dört kademe 200k satış var. yani kimse kağıt toplanıyor falan diye kendini kandırmasın. parası olan istediği gibi mal alabilir. yani demem o ki ölmüş ağlayanı yok..

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    hiç bukadar tepkisiz kaldığını görmedim..spek ölmüş resmen..
    Bu kağıtta spek falan yok değerli kardeşim, bir tek el patrone denen biri var onun dışında günlükçüler ve bofa at oynatıyor. zaten el patrone ne zaman ceza alsa bu kağıt önce çöküş sonra da uzun bir nadasa giriyor. geçmişte bunlar yaşandı ve sanırım tarih tekerrürden ibaret.

Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Bu kağıtta spek falan yok değerli kardeşim, bir tek el patrone denen biri var onun dışında günlükçüler ve bofa at oynatıyor. zaten el patrone ne zaman ceza alsa bu kağıt önce çöküş sonra da uzun bir nadasa giriyor. geçmişte bunlar yaşandı ve sanırım tarih tekerrürden ibaret.
    sahipsiz mi diyorsun yani ortak..dediğin kişinin gücü ne ki..

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    sahipsiz mi diyorsun yani ortak..dediğin kişinin gücü ne ki..
    şu anda görünen o..şahsın gücünü bilmiyorum ancak kağıtta olmadığında kağıdın tamamen çöktüğünü ve nadasa girdiğini uzun zamandır gözlüyorum. ancak bana göre asıl sorun kağıt yatırımcının ilgisi çekmiyor. bir giren bakıyor icraat yok satıp ekranından siliyor. yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi yönetim hataları da bunun üzerine tuz biber ekiyor. neymiş sanayi şirketiymiş, ihracat yapıyormuş falan filan..bunlar boş şeyler bizim borsamız bu şekilde çalışmıyor maalesef..bunu görmek için iki sandalye bir masadan ibaret şirketlerin hatta batak şirketlerin 3 senede nereden nereye gittiklerini görmek yeterli..ytd.

8. an itibariyle 4 liraya düştü bölünmemiş fiyatıyla 7.60 yani iki sene önceki fiyatında..altı gündür aralıksız düşüyor...iyice çöp haline geldi..

Sayfa 15/64 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •