Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
Arama sonucu : 74 madde; 57 - 64 arası.

Konu: IMASM İmaş Makine Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Sayın carlislecullen,dünkü anormal operasyon beni ürküttüğü kıllandırdı da durup dururken dünkü yukarı aşağı tuhaf hareketleri niye yaptı amacı neydi normale döndümü sizce yoksa dünkü alabora fırtına devam edecekmi öngörünüz nedir bu soruyu çok samimiyetle soruyorum kısacası düşmeye devam edecekmi yüklüce kayıplarım oluştu 24 tl üstü bir maliyet vardı dün 19 'a yakın rakamlarda maliyeti düşürmek için girdim doluya tutuldum bu nasıl bir iş Spk ve Bist ne iş yapar ne işe yarıyorlar kokuşmuş soygun düzeneğinin dişlileri gibi adeta garibana ağır cezalar keserle ama yandaş iş patronları söz konusu olunca hemen esas duruşa geçiyorlar emriniz olur Konyalım soyguncum deyiveriyolaa...
    açık konuşmak gerekirse 70 li dfiyatlar balondu....

şirketin ne o kadar potansiyeli ne de değeri vardı...

şu anki fiyatlar çok daha makul görünüyor en azından balon yok gibi görünüyor

ama burası borsa rüzgarı arkalarına alıp malı toplamak için yine düşürebilirler
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Bu IMAS Makinanın yönetim kuruluna baktım Mecnur Çolak'ın oğlu Adnan Çolak'ın ismini gördüm de iyice kıllandım adamların işi gücü şaibe,hile,alavere,dalavere, soygun,vurgun babasını tanımayan bilmeyen yoktur öyle tekin ,güvenilir bir şahsiyet değildi ünlü borsa Spekülatöründen bahsediyorum küçük yatırımcıları mağdur edip ocaklarına incir ağacı dikenlerin başında geliyordu Türkiye'den Bulgaristan'a kaçmıştı işte o şahsın oğlunu yani Adnan Çolak'ı başka adam bulamamışlar gibi yönetim kuruluna alıyorlar niye özellikle onu seçti bu İTTİFAK HOLDİNG,ADESE,IMASM'nin sahipleri patronlar çünkü iyi niyetli değiller yatırımcılara ağır zararlar verdirip mağdur ve perişan edip soygun,vurgun,hırsızlı,haramilik yapmak için adamların dürüst iş insanları olmadıkları ortaya çıkıyor hepside mevcut hükümetin yanında gibi görünüyorlar dikkat çekmemeye çalışıyorlar çünkü Ak parti hükümetlerinde soygunlarını çok rahat yapıyorlar ahlak zafiyeti içindeki vicdansız,merhametsiz herifler sen 15 tl'den halka arz et IMASM'yı vatandaşa 75 tl'den geçir hisseleri evvelki gün tavan yaptır 19 tl'ye çıkar yatırımcılar hisse yükseliyor diye hücum etsin hisseye gırtlaklarına kadar geçir hisseleri dağıt sonrada ver elini şimdilik 15 tl 2 günde hisse başına 4 tl zarar hep bunlar kimin başının altından çıkıyor Spekülatör Mecnur Çolak'ın oğlu Adnan Çolak'tan İttifak holdin,Adese,Imasm yönetim kurulu başkanı babası neydiki oğlu'da iyi bir insan olsun ama İttifak holding,Adese,Imasm patronlarından daha dürüst olduğu kesin çünkü adam işini yapıyor parasını alıyor ..Allah,ne kadar din taciri soyguncu varsa hepsini bildiği gibi yapsın buna İhlas Holding ve iştirak şirketlerin sahibi harami başı Mücahit Ören'de dahildir..

3. yeni hise alacaklar için dikkatli olunması ve bir süre daha beklenmesi gereken bir hisse bu

4. Bunlar dindar geçinen soyguncular, dinle falan alakaları yok, oh ne güzel 75 TL ye kadar kağıdı pompala ky ya geçir, sonra vicdansızca bu paraları ye, bir arkadaşım o kadar söylememe rağmen bulaştı şimdi bunalımda maalesef. Bu tür spek kağıtlarına bulaşmamak en iyisi....(ytd)

5.  Alıntı Originally Posted by Cantunç Yazıyı Oku
    Bunlar dindar geçinen soyguncular, dinle falan alakaları yok, oh ne güzel 75 TL ye kadar kağıdı pompala ky ya geçir, sonra vicdansızca bu paraları ye, bir arkadaşım o kadar söylememe rağmen bulaştı şimdi bunalımda maalesef. Bu tür spek kağıtlarına bulaşmamak en iyisi....(ytd)
    Aslında haklısınız ama 75 li dfiyatlara gelince piyasa değeri 15 mlyar tl idi...

senelik satışı 1 milyar tl bile olmayan bir şirketin piyasa değeri 15 milyar nasıl olur diye düşünmek lazımdı hisse alırken...

biraz araştırmak lazım yatırım yapılan şirketi

sektör nedir , satış nedir , kar nedir , potansiyel nedir diye ?

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Aslında haklısınız ama 75 li dfiyatlara gelince piyasa değeri 15 mlyar tl idi...

senelik satışı 1 milyar tl bile olmayan bir şirketin piyasa değeri 15 milyar nasıl olur diye düşünmek lazımdı hisse alırken...

biraz araştırmak lazım yatırım yapılan şirketi

sektör nedir , satış nedir , kar nedir , potansiyel nedir diye ?
    Çok haklısınız sn carlislecullen, ancak hala bazı arkadaşlarımız borsaya bir anlamda kumar olarak bakıp, kumar zevklerini tatmin ettikleri bir yer olarak gördükleri için bu tür kağıtlarla yatırım amaçlı değil ama oynama amaçlı uğraşmayı seviyorlar. Bir diğer sıkıntı ise maalesef bu tür spek kağıtlarını yıldız pazara sokan anlayış bence...

7. Ne kadar o.rmnc cocu spek. Bunlar nasıl hareket .. tavan diyon taban taban diyon tavan. Resmen kumar

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ne kadar o.rmnc cocu spek. Bunlar nasıl hareket .. tavan diyon taban taban diyon tavan. Resmen kumar
    Arkadaş alctl sordu ata yatırım linkinden bakdım 12 gösterge kırmızı ölüyor dedim ertesi gün %5prim yaptı dün tavan

Imasm 18 aldım 21 i geçer dedim 18.30 dan sattım kimin kabahati benim neyse klser le telafi ettim

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •