Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BMSTL Birleşik Metal San. VE Tic. A.Ş.

halka arzın ilk günü 1milyon lot satış yemiş, tavanda 1.8 milyon lot alış bekliyor,

2. Son düzenleme : Matmaca; 27-04-2022 saat: 18:38.

3. adam gibi resim yükleme sayfası yok

4. Lider ve conse de bırakın karı, zarar edip hala consede bekleyen ky nin ilk tavanda satış yapmasına kimse şaşırmamalı. Onları bu konuma getiren kendileri değil, sahte alım emirlerini silip ky yi zarara uğratan aracı kurumlar. Son halka arzlara bundan dili yanan ky nin bir kısmı girmedi, giren de korkak davranıp aynı hüsranı yaşamamak için satıyor. Ky yi bu duruma getiren aracı kurumlar yerine neden satıyorsunuz diye sosyal medyada sayıp söven herifler kimlerin tetikçiliğini yaptığını kendileri daha iyi bilirler.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

konkayı unutmayın ..mal ky den alınırsa bır konka neden olmasın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. ziraat ve vakıf dökülüyor is topluyor ky ın elinden toplansın sonra ilk çeyrek bilançosu gelsin
    ralli yaparız kısa vadede Ek olarak, iceride is gücünü dolar bazlı ucuzlamasi, ham maddeye yerelde ulaşım, demircelik te birikmis uzmanlık,

7. Demir fiyatları uluslararası arena da belirlenir, ufak tefek yerel farklılık olsada. Bmstl ortalama yüzde 75 ihracat yaptığı için uluslararası fiyata paralel olur. Asıl bilanco 2.ceyrekte gelecektir. Halka arzdan gelen parayla da plastik mühendisliği üzerine is yapacak

8. 19.38 güçlü destek. Buralardan yukarı yönlü tepki bekliyorum
    hacimsiz bir düşüş var

Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •