Sayfa 4/27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BMSTL Birleşik Metal San. VE Tic. A.Ş.

1. çok güzel 19 tl altını gösterdiler saglım çıkış yapacak çok umutluyum moonglow biraz sabır yükseliş hareketi bugün gelecek ama ralli haziranda

2.  Alıntı Originally Posted by uygur01 Yazıyı Oku
    çok güzel 19 tl altını gösterdiler saglım çıkış yapacak çok umutluyum moonglow biraz sabır yükseliş hareketi bugün gelecek ama ralli haziranda
    dostum kusura bakma ama çok acemisin.Rallisi kalsın bugün artı kapatsın ralli yapmış sayar bir daha da yorum yapmam.

3. bugün minimum 19,40

4.  Alıntı Originally Posted by uygur01 Yazıyı Oku
    bugün minimum 19,40
    gel anlaşalım..19 üstü kaparsa ben bir daha bu foruma yazmayacağım..19 altı kaparsa sen yazmayacaksın ama delikanlı sözü...var mısın? kaybeden yazarsa ayıp eder.

5.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    gel anlaşalım..19 üstü kaparsa ben bir daha bu foruma yazmayacağım..19 altı kaparsa sen yazmayacaksın ama delikanlı sözü...var mısın? kaybeden yazarsa ayıp eder.
    Uygur sen şimdi mesajımı seans bitimi görmüş olursun doğal olarak😄İşkembeden sallamakla olmaz bu işler.

6. hızlı yükselmesini hazırlığı var moongloow senin gibi küçük yatırımcı bıktıktan sonra ralli başlayacak haziran bmstl ayı olacak ben bugünkü harekete çok memnunum

7.  Alıntı Originally Posted by uygur01 Yazıyı Oku
    hızlı yükselmesini hazırlığı var moongloow senin gibi küçük yatırımcı bıktıktan sonra ralli başlayacak haziran bmstl ayı olacak ben bugünkü harekete çok memnunum
    Daha maliyetime gelmemiş aldığım lot kadar kenarda nakitim var niye bıkayım.Aksine düşmesi işime gelir.Yalnız senin bir dediğin diğerini tutmuyor.Sen kar ette ralliyi formulaya bırak😀

8. %76 ihracat yap.ilk çeyrekte 30 milyon kar açıkla,piyasa degeri 180 milyon . Halka açıklık iskonto var. Bedelli yapamaz. ortak satışı, patron satışı yapamaz.bu hisse kaçmaz beklemeye devam hedet fiyatım fiyatım 100 tl hadi bakalım

Sayfa 4/27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •