Sayfa 2/44 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 350 madde; 9 - 16 arası.

Konu: YYLGD Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İlk gün tavan bekliyordum, hüsran....

%8 bile iyidir bu zamanda
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    %8 bile iyidir bu zamanda
    Usta bir konka hareketi yapar mı . Ne dersin .!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Geçen yıl yaptığı 4 milyar civarındaki ciroyu bu yılın ilk 4 ayında yapmış. Gıda krizinin baş gösterdiği bu dönemde önemli bir sığınak olabilir.
    Katma değeri yüksek ürünlerin üretilmeye başlaması ile şirketin daha iyi noktalara geleceği ve global anlamda ortaklıklar yapacağını düşünüyorum. Ayrıca halka açıklık oranının minimum seviyede olması %15'lik gibi gayet güzel. Aslında adamların arzdan gelecek paraya pek teveccüh etmedikleri aşikar.
    Bu ayın sonunda Niğde yatırımına başlayacaklar.
    Fabrikalarında enerji ihtiyacı için güneş enerjisi kullanmaları ve yeni yapılacak fabrikada çatılarda topraksız tarım yapacak olmaları ve ar-ge çalışmaları gayet güzel ayrıca hibrit tohum hakkında da çalışmalar yapabilecek olmaları hektaş gibi şirketi değerli kılacaktır...
    Sektör güzel şirket güzel ortaklarına hayırlı olsun...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu yılın ilk dört ayında 4 mılyar ciro yaptığı bilgısıne nereden ulaştınız acaba.şirketin ilk çeyrek karı açıklanmadı bıldiğim kadarıyla .eğer bu oranda bır ciro yakaladıysa yüzde on karla çalışsa 400 mılyon kar demek olurkı bu mükemmel bir rakam olur bızler için.

Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Geçen yıl yaptığı 4 milyar civarındaki ciroyu bu yılın ilk 4 ayında yapmış. Gıda krizinin baş gösterdiği bu dönemde önemli bir sığınak olabilir.
    Katma değeri yüksek ürünlerin üretilmeye başlaması ile şirketin daha iyi noktalara geleceği ve global anlamda ortaklıklar yapacağını düşünüyorum. Ayrıca halka açıklık oranının minimum seviyede olması %15'lik gibi gayet güzel. Aslında adamların arzdan gelecek paraya pek teveccüh etmedikleri aşikar.
    Bu ayın sonunda Niğde yatırımına başlayacaklar.
    Fabrikalarında enerji ihtiyacı için güneş enerjisi kullanmaları ve yeni yapılacak fabrikada çatılarda topraksız tarım yapacak olmaları ve ar-ge çalışmaları gayet güzel ayrıca hibrit tohum hakkında da çalışmalar yapabilecek olmaları hektaş gibi şirketi değerli kılacaktır...
    Sektör güzel şirket güzel ortaklarına hayırlı olsun...

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Hasan Gümüş röportajında kendisi söylüyor... Ayrıca ekotürk ve a haber'deki röportajında da olabilir....

https://m.youtube.com/watch?v=Mmzkw7Yd0mw
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu yılın ilk dört ayında 4 mılyar ciro yaptığı bilgısıne nereden ulaştınız acaba.şirketin ilk çeyrek karı açıklanmadı bıldiğim kadarıyla .eğer bu oranda bır ciro yakaladıysa yüzde on karla çalışsa 400 mılyon kar demek olurkı bu mükemmel bir rakam olur bızler için.

7.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Hasan Gümüş röportajında kendisi söylüyor... Ayrıca ekotürk ve a haber'deki röportajında da olabilir....

https://m.youtube.com/watch?v=Mmzkw7Yd0mw

geçen seneki hazır gıda cirosunu bu yıl üç aylıkta yakaladık diyor..yani 70 milyon sadece. 4 milyar küsurluk ciroda bişey değil.yanlış anlamışsınız...

8. 2022 ilk üç aylık net karı nedir?

Sayfa 2/44 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •