Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 25 - 32 arası.

Konu: YYLGD Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. gedik bayağı mal topluyor. credit de geldi. bilanço ve Niğde fabrika yatırım haberi beklenmekte.. hayırlısı....

2. alçalan tepelerle, spekülatif oyuncağa çevirmezlerse iyi.
    Memento mori

3. 3 günlük hissede fal deneyelim..
    âdet yerini bulsun
    Memento mori

4. patates püresi...
    Memento mori

mal gelıyorsa halka arz fıyatının altında tutup gelenı toplamak isterler..anlık fıyat hareketlerıne bakanları sağlam tokatlarlar.

azimut portfoy yonetımi halka arzda 6.800 bin lot mal aldı.yani 85 mılyon tl para bağladı yayla gıdaya ..bugun bu parayı kur korumalı sısteme bağlasaınız yıllık getırısı ne olur sız düşünün..en basıt mantıkla burada daha fazla kazanacaklarını düşünüyorlarkı paralarını yayla gıdaya bağladılar..

patron konuşmasında ilk üç,dort ayda gecen yılkı cıroyu yakaladık dedıler..bu muazzam bır buyume yayla ıçın ve devam edecek .

yıls sonu karı 1 mılyar üstunde gelecektır muhtemelen..buda hısseyı nereye taşır siz düşünün..

şimdi orda burda yedıre yedıre düşüruyorlar falan yazan bır suru çapsız var..kımse 12.50 tl ustunden aldığı malı zararına bu tahtada satmaz satıyorsa baskı yapıp daha aşağıdan almaya çalışıyordur..

ky nın yapamadığı tek şey sabretmektır ve hergun ekran takıp etmektır..

aldıysanız şirketın bılançolarını takıp edın başkada bırşey yapmanıza gerek yok..

nıgde de kurulacak yenı fabrıkada hazır gıda uzerıne uretıme başlanıcak ..hazır gıdada kar marjları oldukça yuksek %60,70 bu muazzam bır karlılık birçok şirket yuzde on yırmı ıle çalışir..uluun %5 karlılkla çalışır..

zaman gıda zamanı ..her yerde kuraklık ve kıtlıktan bahsedılırken yayla gıdanın buralarda ve altında kalması pek mumkun degıl gıbı..ayrıca ukrayna şirket için çok ıyı bır pazar..ukraynada guzel bağlantılar yapmışlar patron öyle dıyordu açıklamalarında..

bırakınız alsın satsınlar ama orta vadede altı ay ve ustunde goreceğızkı şirket çizgısınden vazgecmezse kazanan bızler olacagız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. borsa gündem gerçekleri açıkladı kagıdın ederi en fazla 2.5 liraymış vay anasını adamlar çakmış

eğer onlar açıkladıysa rallı yakındır....

balimı çektın bro..

borsa gündemıde tanırız..

Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    borsa gündem gerçekleri açıkladı kagıdın ederi en fazla 2.5 liraymış vay anasını adamlar çakmış
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

niğde de kurulması planlanan ve hazır gıda uzerıne çalışacağı belırtılen fabrıka şirkete çok daha ıyı bır ıvme kazandırabılır..hazırgıda dakı kar marjları çok yuksek %60-70 arası karlar mevcut bu alanda..siz onun bunun dediğine bakmayın siz şirkete bakın..

hasan gümüşün halka arz sırasında yapmış olduğu konuşmaları takıp edın orada çok guzel ıpuçları var şirket hakkında.

Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •