Sayfa 40/45 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 313 - 320 arası.

Konu: YYLGD Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Kısada düşeni kırdığı an 27,06 hedefli yürür

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Bilanço öncesi ve savaş mezzusundan doladuı bastılar aşağıya. Bilançoda kötü gelince cabası oldu. Hayırlısı olsun bekliyeceğiz.
    Son durum bu. Düşen kanaldan çıkmasını bekleyeceğiz.

YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Bir hissenin anası nasıl s....lir uygulamalı görüyoruz.

Birde üstüne KAP atıyorsunuz . 15,15 çok değil mi 2 liradan satın 2 liraya düşürün mk hissesini.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1212735

Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Şirket") ortaklarından Azimut Portföy Inova Agro Hisse Senedi Serbest Özel Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)'un sahip olduğu Şirket sermayesinin %9,50'sine karşılık gelen 103.260.000 TL nominal değerli paylar, 1 TL nominal değerli pay için 15,15 TL fiyatla Kurumumuz aracılığıyla (Satıcı Üye) Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında Ek-1'de yer alan listedeki yatırımcılara satılacaktır. Alıcı üyeler Ünlü Menkul Değerler A.Ş., Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş, Deniz Yatırım Menkul Değerler A.Ş, QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş, Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş, HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş, Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş ve Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş'dir. Alıcılar ekteki tabloda belirtilmiştir.

Toplamda satılacak olan 103.260.000 TL nominal değerli pay Borsa'da işlem gören niteliktedir.

Söz konusu işlemde beher payın satış bedeli Borsa'nın "Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür" hükümleri dikkate alınarak belirlenmiştir.

Satış işleminin 2.11.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülmekte olup, işlem takasının Pay Piyasası takas süresi içinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat vb. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Söz konusu işlemin Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında gerçekleştirilmesi için bugün (1.11.2023) Borsa İstanbul'a başvuru yapılmıştır.

[/url]

4. O kadar yazdık çizdik zararla çıktım ben az önce. kalanlara sabır dilerim...

5. Maalesef ben de bundan ümitliydim,20 k zararla ben de çıkıyorum

6. Yapılan satışın geliri TAT Gıda vb. şirket satın almalarında kullanılacak diye düşünüyorum. Hedefleri büyük. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bu hissede fonların şirketin bir olup bu yaptığını başka bir borsada yapsalar ters kelepçe tutuklandılar diye düşünüyorum.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Koç Holding de bağlayıcı teklifin alındığına dair KAP bildirimini göndermiş bu akşam, TAT Gıda satışı yakında bitecek gibi. Geçen hafta yaptığı hisse satışını Hasan Gümüş'ün bugün şirkete faizsiz borç olarak aktardığını da göz önüne alırsak, Yayla Gıda bu işi bitirecek gibi. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 40/45 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •