Sayfa 43/45 İlkİlk ... 334142434445 SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 337 - 344 arası.

Konu: YYLGD Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Gida enflasyonu son gaz gidiyor.. Yıl sonu karı 1.8 milyar gelebilir..Buda 2024 yılı için F/K 8 demektir.. Gıda firmalarının F/K sı 18-20 cıvarında.. Şirket patronunun yaptığı satış tamamen TAT gıdanın alımına yönelik olduğunu düşünüyorum. Ancak kullandığı yöntem yanlıştı.. Şirketin yaptığı geri alım ise sadece göstermelik...

2. Geçen hafta şirket yatırımcı ilişkilerine attığım mail ve benim gibi yylgd yatirimcisi olanların kafalarında oldugu dusundugum soruları kendilerine sordum ama malesef henuz herhangi bir yanıt alamadım..

Belki bu tip mailler arttırılarsa yani sirket bir şekilde yatirimcilari tarafindan zorlanirsa bir sonuç alınabilir diye sizlerle de paylaşmak istedim Sn Paydaşlar..

Cevap gelirse buradan yazarım..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. KAP'ta Hasan Gümüş'ün güncel sahiplik oranına bakarsanız % 84,98 olduğunu görürsünüz. Bu oran Azimut fonundaki hisselerin bir bölümü diğer fonlara satılmadan önce de aynı idi. Yani aslında diğer fonlardaki hesaplar da patrona ait. Patron bu tür göstermelik al-ver işlemleriyle hisselerin mümkün olduğunca fazla miktarını şirket ve kendi hesaplarında toplamaya çalışıyor sadece. SPK ise buna seyirci kalıyor maalesef. Yatırımları güzel, şirketin geleceği parlak; fakat bu tür oyunlarla yatırımcının aldatılması, küstürülmesi ve elindeki hisseleri satmaya zorlanması çok kötü maalesef...

4. Yapılacak yeni fabrika yatırımı Yaklaşık 90.000 m2 kapalı alana sahip 127.000 m2 açık alana kurulu olacaktır. Ürün çeşitlendirme ile ilgili yatırım ilerleyen yıllarda devam edecektir. Yatırımın 3 fazda tamamlanması beklenmektedir. Niğde fabrikasında birinci faz kapsamında ilk üretimin 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

2023 de ilk faz ın üretimi başlayacak diyor.. Başladımı acaba üretim..?

5. Bugün zannederim işlem rekoru kırdık..Tahtayı trade eden Oyak yapı kredi Halk Vakıf mal boşalttılar .. Zannederim bunlar emekli fonları olsa gerek..

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yapılacak yeni fabrika yatırımı Yaklaşık 90.000 m2 kapalı alana sahip 127.000 m2 açık alana kurulu olacaktır. Ürün çeşitlendirme ile ilgili yatırım ilerleyen yıllarda devam edecektir. Yatırımın 3 fazda tamamlanması beklenmektedir. Niğde fabrikasında birinci faz kapsamında ilk üretimin 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

2023 de ilk faz ın üretimi başlayacak diyor.. Başladımı acaba üretim..?
    İlk fazın tamamlanması 2024 ilk çeyreğine ertelenmişti.

7. Tahtanın yapıcısı yok galiba..Yatırım ve emekli fonlarıhissenin hakimi birisi alıyor diğeri satıyor arad bir Bank of salça oluyor oda aldığını tutmuyor seans içinde dönüp duruyor.. Kağıt çok likit patron sakat..

Bugün iyi yerden girdik bakalım.16.10
    Bir tane Ramazan hissemiz olsun.

Sayfa 43/45 İlkİlk ... 334142434445 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •