Sayfa 1/10 123 ... SonSon
Arama sonucu : 73 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SUNTK Sun Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SUNTK Sun Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Çok büyük bir halka arz. Katılmayacağım. Kmpur örneği önümüzdeyken biraz zor ky bulurlar artık.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. Öncelikle forumu yıllardır takip eden çiçeği burnunda çömez bir finansçı olarak ilk mesajımı atıyorum. Herkese selamlar.
    Arz çok büyük, muhtemelen herkes önyargıyla bakacak fakat izahnameye detaylıca bakınca herkesin aksine fiyatın bende değerleyenler gibi makul bir fiyatla arz edildiğini düşünüyorum. Firma güzel, izahnamede dikkat ettiğim bir nokta şirketin en büyük müşterisinin zara-inditex grubunda tedarikçilerden olması oldu. Dikkat etmemdeki nokta benim tahminime göre bu tedarikçi olma durumu muhtemelen sürekli devam eder. Net hasılatın %96sı ihracattan kaynaklı, iç pazardaki daralmalardan darbe alacağını sanmam. Fortune 500 şirketlerine seçilmiş ancak ne firma ne de patronları hakkında detaylı bilgim yok. Bu da arz konusuna şüpheyle bakmama sebep olsa da patronların mimli olmasından iyidir. Halka arza katılmayacağım ancak ilk gün seans sonuna doğru tahtadan portföyüme kendimce küçük, uzun vadeli olarak ekleme yapacağım. Bu söylediklerim tabii ki yatırım tavsiye olmamakla birlikte sadece kendi fikrimdir.

4. Hisse çok pahalı arz ediliyor,son dönemdeki arzlarda yüksek fiyat modası başladı nasıl olsa yatırımcı geliyor,yeterli talep gelmesin bak göreyim fiyatları nasıl düşürüyorlar.Kendi şahsi görüşümdür tavsiye içermez.Hayırlı olsun alacak olanlara

5.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Hisse çok pahalı arz ediliyor,son dönemdeki arzlarda yüksek fiyat modası başladı nasıl olsa yatırımcı geliyor,yeterli talep gelmesin bak göreyim fiyatları nasıl düşürüyorlar.Kendi şahsi görüşümdür tavsiye içermez.Hayırlı olsun alacak olanlara
    Belki de ondan daha tavan bile olmadan kağıdı halka arz değerinin altına sürüp daha ucuzdan topluyorlar. Halka arzlar bu hale geldikten sonra kimse parasını bir hafta bağlayıp ilk gün eksiye geçmesini beklemez.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. Halka arz sonrası piyasa değeri 3 525 600 000 tl,bunun neresi makul bir fiyat anlamadım bu şirket için makul fiyat yatırımcı için 500,600 olabilir PD.
    Hisse fiyatı şişirilmiş yatırımcı alsın ama kazanmasın düşüncesi hakim..sadece şirketin kasası ve şirket ortaklarının cebi dolsun!gerisi önemli değil kendi fikrim tavsiye içermez ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Belki de ondan daha tavan bile olmadan kağıdı halka arz değerinin altına sürüp daha ucuzdan topluyorlar. Halka arzlar bu hale geldikten sonra kimse parasını bir hafta bağlayıp ilk gün eksiye geçmesini beklemez.

Ortak katılıyorum düşüncelerine
    kazanamayacağım bir ürüne neden para bağlayalımkiytd.

Uzun süre sonra bir halka arza yüklü talep girdim bakalım nasıl olacak

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1/10 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •