Sayfa 103/163 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    BDDK verilerine göre Ocak ayında bankalar yine rekor kar yaptı. Özeller 7 milyar TL kar açıkladı.
    Şubat ayında kar düştü, sanırım 4 milyar TL kar yaptık. Ocak-şubat döneminde tahmini 11 milyar TL kar yaptık.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Garanti bank iyi değil bugün zorlama yükseliş yaşadı twitter da fincan kulp yazıyor teknik analiz yapanlar bence bist 100 de yükseliş olursa önümüzdeki günlerde geride kalacak gibi duruyor aslında temeli iyi şuan teknik zayıflamış fakat kötü değil yükseliş trendi devam ediyor. forumu bomboş küçük yatırımcıda mal yok koca twitter da sadece 2 tane grafik görebildim arayarak zar zor aslında ortam müsait garanti bank için ralliye devam etmesi için kısmet.Zirvesi 31,78 aynı zamanda önemli dirençtir eğer tarihi zirve üstünde günlük kapanış yaparsa ralli başlamış olur.Ralli beklentim var.İş bank ve Yapı kredi bank ucuz fakat garanti bankta ucuz.

Balinalar baskı yapmazsa Garanti Bank ralli yaşayacaktır er yada geç mızrak çuvala sığmaz vagona bindim kısmet.

Aslında Xbank yükseliş yaşayacaktı fakat yurt dışında banka krizi Türk bankalarının önüne set kurdu banka sektörü en sağlam sektör ülkemizde piyasa yurt dışını bahane etti bunlar yaşanmasa Xbank ve bankalar daha iyi seviyelerde olurdu.Yarın abuk sabuk bir haber gelmezse xbank ve bankalar Garanti bank yükselişine devam edecektir.

Yarın kritik fakat Xbank yatayda yükseliş trendi yok.zirvesi 5,448 ne zaman tarihi zirvesini geçer o zaman ralli başlar bir anda başlar kimse bilemez tahmin etse bile malda değildir o yüzden sabır önemli enflasyon hala yüksek her şeye zam geliyor Garan bu fiyatlarda kalamaz şuanda en kötüsü yaşanıyor.Garan tarihi zirvesi 31,78 Aralık ayında görmüş 4 ay geçmiş her şeye zam gelmeye devam ediyor Garan bu fiyatlarda kalamaz temel böyle düşünüyor.şu genel seçimler yapılsa piyasa bir rahatlasa az kaldı zaten. garan ucuz olmasını geçtim gıda enflasyonu çok yüksek normal değil bankaların bu fiyatlarda sürünmesi.Tek çekincem Garan bankasının diğer banka İş bank gibi teknik grafiğinin bozulması yarın belli olur.Yarın grafik bozulsa bile satmayı düşünmüyorum sonuçta ucuz ve Xbank bu enflasyon ortamında ralli beklentim devam edecektir zamanını kimse bilemez sabır.

Teknik bozuldu demek tobo yapmayacak.Sağlık olsun bedava Garan da bekliyorum sıkıntı yok.

Garan yükseliş trendinde Xbank ralli yaşayacak ya Garanti yada İş bank ile ralli yaşayacak sabırla güneşli günleri beklemeye devam belki yarın belki yarından da yakın XBANK kapanış 4,363 fakat diğer beğendiğim Yapı kredi bank.

Garan Kapanış çok iyi Xbank kapanış 4,562 28,82 kapanış.Sonunda bugün yükseliş oldu fakat Xbank ve Garan daha yolun başında sabırla beklemeye devam.Garan zirvesi 31,78 her şeye zam geliyor olamaz böyle zirve fiyatı.Dolar TL 19,28

Sayfa 103/163 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •