Sayfa 110/163 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 873 - 880 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Tüm zamanların direncini kırsaydık bea!
    30.x!
    Who, baby, Who Will Save The World?

Yarın borsa yarım gün işlem görecek bayramdan dolayı cuma kapalı borsa.

3. Millet sanırım borsada seçim kaygısı düşüş paniği portföyünp sattı ucuz fiyatlardan şimdi bankalar % 5-10 yukardalar ilginç olan ise borsa 5500 lerde değil bankalar yerlerine geldiler !

Şu an ise , geri nasıl alacağım ya diye panik olan var inanın var , yalvarırım düşün eyyy bankalar nolur düşün demeye başladılar !!! Bana nasıl bankalarda kazık atarlar ben zekiyim sat alcıyım 2 aydır hep kazandım ama nasıl , nasıl avlandım diyorlar ! Hep borsada kazanıcam diye bir KAİDE YOK Kİ ! Sat alcılar da bazı günler batar zarar yazar !

utancından bankaları sattıo yapmayanlar rahat olun olmayın ralli başlarsa daha çok gerileceksiniz ! az ayıda inançlı müslimin burda sabrederek yazılar paylaşıyor aferin garanti bankası yolun açık olsun diyesim geldi !

Teşekkürler Ali bey paylaşımınız için Garanti öncü durumunda fakat 4 büyük özel banka İsctr,Akbank,Ykbnk hepsinde ralli beklentim var temel analiz iyi,teknik analiz iyi,takas analiz iyi durumda sabırla beklemeye devam doğru zamanda doğru hisseler olduğunu düşünüyorum tabi şans olacak o ayrı konu özel büyük 4 banka iyi durumda sadece tahmin kesinlik yok.

X Bank öncü banka Garan nokta.Bugün ciddi düşüş beklemiyordum büyük ihtimal bayramdan dolayı.Daha net olsun X Bank yeni zirvelere yükseliş yaşayacaksa bence bankaların generali garanti ile olacaktır sadece tahmin kesinlik yok.İyi bayramlar.

6. Garantinin halka açıklığı %14 e düşmüş durumda..Yaklaşık 590 milyon lot mal var takasta.. Bu malın 350 milyonu yabancı ve yerli kurumsal fonlarda..HALKBANK ve VAKIFBANK tada aynı şekilde halka açıklık oranları son derece düşmüş durumda. Halka açıklık tahsisli sermaye artırımlarından sonra Halkbank da %6.8 ve vakıfbank da %9.8 e düşmüş durumda yani dolaşımdaki hisseler adeta kurumuş..Zaten bu yüzde Halkbank ve Vakıf 2 dakikada tavan oldu.. Garantide öyle; 28 lerde işlem görürken bir anda 30 ları kırdık.Bankaları özellikle Kamu bankalarını ufak bir hareketle uçurabilirler..İktidarın Seçime kadar borsayı düşürmeme gibi bir misyonu var sanki.. Bu endeksi tutmanın yoluda bankalardan geçiyor..P.tesinden itibaren bankalarda hareketler sürpriz olmayacaktır..Asıl portföyüm Garanti ve Akbank In yanında Halkbank da ekledim..

Hayırlısı olsun Sn balina düşüncemin arkasındayım halk bank bence baskı kalkmıştır niye 3 haneli rakamlarda kalıcılık sağlamasın uzun vade de bence olabilir sadece tahmin kesinlik yok borsa 4000 dip zirve 5500 testere yaşanıyor.Sasa yaşadıysa bankalarda yaşayabilir hele her sene temettü alışkanlığı olursa çok faydalı olur.

Yarın garanti tepki yükselişi bekliyorum ve seansı yeşil kapatması kesinlik yok sadece tahmin.Xbank 4,537

Sayfa 110/163 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •