Sayfa 150/163 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1. Beyler çok şey mi istiyorum? 🤪😜💸💸💸🤪🤪
    Who, baby, Who Will Save The World?

2. Yahu bu pala yı çözemedim.. Bugünde geldi koydu 1.1 milyon lot 5 günde 4 milyon lot verdi.. Acaba yarınki Moodys in notunumu öğrendi..2.2 doları birçok kez kırdık ancak Pala ve yancılarını satışları 2.2 nin altında kapattırdı..

3. Kayıtlı sermaye tavanı 10 milyar TL’ den 25 milyar TL’ ye çıkacakmış. Acaba İŞC gibi bir bedelsiz patlatır mı?

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    İŞC %150 bedelsizi olağanüstü yedeklerden veriyor.. Yani daha önce dağıtamadığı temettülerin bir çeşit dağılımı.. Çok akıllıca ..iŞ bankası yönetimi bu engeli bir şekilde aşmış..100 milyar olan olağanüstü yedeklerden sadece 15 milyar ayırarak 10 milyardan 25 milyara çıkarmış..Garanti de Olağanüstü yedekler 111.2 milyar sermayede 4.2 milyar..Dolayısıyla Temettü dağıtamıyorasan ver %300 bedelsiz çıkar sermayeyi 16.8 miyara..En son sermaye artırımını taa 2005 yılında %75 bedelsiz vererek yapmış.Patlat bir yüksek bedelsizi... O zaman Sn agha nın yazdığı ''Üç haneli bir sayı görmek istiyorum desem çok mu abartmış olurum '' sözleri ile abartmış olmaz..
    Demiştim demeyi pek sevmem ama sanki içime doğmuştu.. %200 bedelsize hazırlanın arkadaşlar..Bu arada kemerlerinizi bağlayın..

5. Diğerleri kıpkırmızı iken biz yeşildik. Akbank bizi bile geçti. İspanyol sen bir Real Madrid’ sin. Sana bu yakışmıyor!

6. 5-6 ₺ temettünün yanında bedelsiz verse tadından yenmez.

7. Böyle bir güne 70 yakışır. Ardından ise kısa zaman içinde üç basamaklı bir sayı😜🙏🏿💸💸💸💸💸💸💸

8. Tüm bist yerli yatırımcılar mallarını Bofa ya boca ettiler. Herkes rahatladı.. Bakalım Pala aldığı bu 6.5 milyarlık malı napacak??.. Garanti de az bir alış ile kağıt zaten uçuyor.. Şu bedelsizi açıklasada üçlü rakamlara uçsak..

Sayfa 150/163 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •