Sayfa 2/162 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1293 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1. Şu Fed faiz artışı geçse de Dünya piyasaları belirsizlikten kurtulsa.Sanırım yarım puan artırarak fazla bir hasar oluşmasını engellerler.0,75 piyasaları olumsuz etkiler.Garan ise süre sonuna kadar 15 çevresinde gezer duru gibi.

2. Ben de geçen hafta tüm garan hisselerini verdim cuma full akbank aldım sadece trade amaçlı garan'ın baskılanmasının devamını düşünerek. Garanda 50% geçip hala güzel alımların devamının gelmesi ve orta vadede bankaların müthiş karlar yazmaya devam edecek olması BBVA'nın bundan ucuz hisseyi yakalayamayacağı dolayısı ile daha fazla hisse alma ihtimalini güçlendiriyor, kafamda 16.50 17.50 varken şimdi 19.50 var hissenin BBVA tarafından alımının son haftasında garan ile ciddi hareketler bekliyorum. Kendi düşüncemdir ytd. Saygılarımla.

3. Bankalarda mal çıkışı var, alım gösterip mal çıkılıyor, Tüpraş ve Kardemir ile piyasa tutuluyor. Dax ve Dow ile paralel geri çekilme var, bist kısıtlı pozitif kalıp yarın piyasaların geri çekilmesine uyacak gibi duruyor, garan hariç bankalarda ikili kısa dip yapıp yollarına devam etmeliler şeklinde görüntü var ytd.

4. 20 yıllık borsa tecrübem var ama 2-3 yıldır borsada olanlar daha güzel para kazanıyorlar; sebebi ise 2-3 yıllık vadedeki işlemlerin farklı olması ben ve benim gibiler grafik vs bakıyor ve duran otobüse biniyor ve yolcu geldikçe gitmesi zor oluyor, yeni başlayanlar daha cesur ve yeni sistem tam da onların tarzında borsa yapıyor giden otobüse binip giden otobüsten iniyorlar, tabi bundan çok gitmek isteyenler inerken kafasını gözünü de yaralayabiliyorlar. Borsa eski tadında değil maalesef biz de yatırım çabasındayız bakalim nereye kadar devam...kendi adıma anlık nakitteyim Aselsan düşünüyorum ama hep hedefim garan o sebeple tek düşüncemi burada paylaşıyorum.

Sebebi cunku korona ile ne kadar kumarbaz varsa geldi.

Kadinin ici bos sirketi... sirketin hicbir isi ve faaliyeti yok... tek isi tahsisliden sifir maliyetle gelen mallari insanlara bosaltmakti... yeni tahsisliden de mal gelecek diye sirketin acikligi %99'a cikti... SPK tahsisliye izin vermedi... Kari genel kurul bile toplayamiyor, elinde hisse yok....

Kumarbazlar aldi sirketin degerini yarim milyar lira yapti.

Papaz kacti oynadiginda Papaz sonunda elinde kalir.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sebebi cunku korona ile ne kadar kumarbaz varsa geldi.

Kadinin ici bos sirketi... sirketin hicbir isi ve faaliyeti yok... tek isi tahsisliden sifir maliyetle gelen mallari insanlara bosaltmakti... yeni tahsisliden de mal gelecek diye sirketin acikligi %99'a cikti... SPK tahsisliye izin vermedi... Kari genel kurul bile toplayamiyor, elinde hisse yok....

Kumarbazlar aldi sirketin degerini yarim milyar lira yapti.

Papaz kacti oynadiginda Papaz sonunda elinde kalir.
    Hangi kagit bu

https://www.hisse.net/topluluk/showt...13#post5415813

Kariya laf yetistireyim derken isimden gucumden olmustum! Sirketin tek isi forumda ve twitterda sifir maliyetli hisselerini pazarlamakti! Tek isi!
    Ulkede kurumlar adam gibi islemiyor ki. Olaylar gerceklesirken yaziyorsun, 4 sene sene geciyor, piyasaya 50 milyon lira taktiktan sonra ceza geliyor.

8. Otobüs örneği bankalar adına oluşmaya başladı diğer bakış açısından da Garan'da oluşabilecek patlamayı bekliyorlar o sebeple de baskılanıyor olabilir inşallah bu senaryo olur 3-5 gün daha Holdingler, Aselsan ve Ulaşım ile piyasaları yapınca düşüncem bu yönde ardından bankalara sıra gelecektir yay ne kadar gerilerse o kadar uzağa gitmeleri temennimle.

Sayfa 2/162 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •