Sayfa 71/163 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 561 - 568 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Sığ bir hissede neden açık yapmak isterler, anlaşılabilir bir durum değil.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sana da anlatiyorum anlatiyorum anlamiyorsun ki agha. Kafa karistirmaktan baska ise yarayan birsey degil o.

Çakma İspanyol düş bebeğim düş.

4. başta sayın agha,sayın 666 olmak üzere tüm arkadaşlardan özür diliyorum,garan kahpe...nin bu kadar yatırımcı düşmanı olabileceğini düşünemedim,hesaplayamadım,yatırımcı düşmanı oldukları çok açıkk,arkalarında kendileri olmasa hissede asla bu hareketleri yapamazlardı,kimse cesaret edemezdi allahından bulssunlar inşallah

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    serengeti düzlüğü-okavango deltası (meslek anakonda besicisi)
    Gönderi
    1,293
    Doçebank ve çitibank dan toplam 22.5 milyon lotçuk düşmüş. Neden takıldık belli oldu. Vay emanuke ya.

Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    başta sayın agha,sayın 666 olmak üzere tüm arkadaşlardan özür diliyorum,garan kahpe...nin bu kadar yatırımcı düşmanı olabileceğini düşünemedim,hesaplayamadım,yatırımcı düşmanı oldukları çok açıkk,arkalarında kendileri olmasa hissede asla bu hareketleri yapamazlardı,kimse cesaret edemezdi allahından bulssunlar inşallah
    Ozur dileyecek bir durum yok, sabirli olacaksin cotton kardes. Bankalarin isi hukumet degisimi.

O kadar yazdim bu piyasa denen herifler butun mallarini kagidin tarihi dolar dibinin %10 yukarisndan BBVA'ya yukleyip kacti, bir biz akilli degiliz diye. Hisse primli olsa tamam da... tarihi dolar dibinin %10'u kardesim. Ne zaman aldin da burada satabiliyorsun.

Sise'de 5'te iken millet mahkemeye goturuyordu birlesme olayinda 2 sene once. 20 simdi. Dolar bazli 2 kat birakti. Herifler cok fazla dadanan olunca goturmuyorlar, ne zaman sogur ortalik, BBVA unutulur, o zaman sinsi sinsi gider.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    serengeti düzlüğü-okavango deltası (meslek anakonda besicisi)
    Gönderi
    1,293
    4 saatlikte 4 tane ortalama bütünleşmiş acı acı sevişiyor.aşağadan iştahlanan 200 günlükte bu bütünleşmeye katılmak için poposunu yırtıyor.bu sevişmenin sonu fena patlama olur....ama nereye?

Kamu bankaları bile tokatlar oldu a.q!

Sayfa 71/163 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •