Sayfa 28/163 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 217 - 224 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    artık baskı bitti,piyasa konuşacak piyasada milyon lotlar yok artıl,200,lü 300,100 lü lotlar var,artık garan,da yeni bir dönem başlıyor,haydi BBVA sıra sende çok acılar çekildi,sıkıntılar çekildi takasın tamamına yakınını aldın allahım utandırma
    500mil lot kalsa az lot degil.

2.  Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    sayın miniyatırımcı yani şöylemi olacaktı bbva,ya 15 den verenler,hisse düşecek ve tekrardan ucuza malı yerine koyacak,bbva buna müsade edermi,gerçi burası borsa her şey mümkün ama asla müsade etmemeli normal şartlarda artık kalan her hisse çok kıymetli hala geldi ben böyle düşünüyorum
    Bu dediğinizi yapan bir iki yatırımci tanıyorum.

3. Arkadaşlar,kademelerdeki lotları bi görsek? bi derinlik atabilirmisiniz? Teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by kingboy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,kademelerdeki lotları bi görsek? bi derinlik atabilirmisiniz? Teşekkürler.

5. işc den daha sığ bir hisse olacak.İlerde yabancı tekrar gelirse likit olmadığından garantiye girmez.Kottan çıksın daha iyi.

Hadi hayirlisi.

ters kose dedikleri...

8. dolaşımda lot kalmadı.Saat 17.45 de 15.05 den 15.60 yukarı sürdüler.Kademeler bomboş.Bundan sonra isteyen isdiği zaman tavan,taban yaptırabilir

Haftalardır açığa satan Açıkcıları kıstırmış da olabilirler.Açığa satanlar fiyata bakmadan açık kapatıyor

Sayfa 28/163 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •