Sayfa 43/163 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 337 - 344 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1. bu hisse bu saatten sonra deli fişek gibi her yöne gidebilir..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    sanırım borsa için kesin ifadeler ile konuşulmaması gerektiğini görmüş olduk. aradan 1 hafta geçti gayet de çağrı fiyatının altında işlem görüyor

15e satanı 17de pişman etti. satmayanı şimdi :D
    Ünlü yeni hedef vermiş ,gördünüz mü ?

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Hocam raporu ya da fiyatı paylassaniz

Alıntı Originally Posted by hasmetbeyaz Yazıyı Oku
    21TL hedef vermiş ünlü

5.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    21TL hedef vermiş ünlü
    Teşekkürler hocam.

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    ünlünün raporunu da gördüm, bugün tahtada ünlü üzerinden 3,65m net lot satış yapıldığını da
    Ünlü hem rapor veriyor hem satıyora getirmiyorum sözü, o işin şakası.

tüm bankalar için bildiğimiz şeyleri yazmışlar raporlarında; pd/dd fk düşük, yıllık net karlar uçtu, özkaynak karlılığı yüksek (ama enflasyon altında), enflasyon muhasebesi uygulanırsa reel karlılığı göreceğiz bakalım filan. raporun en bomba kısmı en çok getiri potansiyeli olan banka olarak akbank'ı göstermiş olmaları

ben raporların hedef fiyat kısmını pek dikkate almam ama içeriğini okurum acaba kaçırdığım bir nokta var mı veya farklı bir bakış açısı var mı diye. hedef fiyat revizesi var ama raporun içeriği çok olumlu değil. zaten o 21tl hedef fiyat da sene sonu hedef fiyatı. (hissenin şu an defter değeri 23 lira zaten :D)

Garan bence artık temel analizle ederi şu denecek bir hisse değil. Üzerinden daha çok spekülasyon dönecek, bbva bankayı satacak söylentileri çıkar, bbva piyasadan kalanları alıp kottan çıkacak söylentileri çıkar, ya da bbva dolar bazında şu kadar para ödedi vs muhabbetleri döner, hisse yükselmezse bbva hisseyi baskılıyor söylentisi çıkar. Fiyata göre bir yorum buluruz o zaman

7. Arkadaşlar,Garan&Akbnk nin son 12 yıllık grafiğini rakamsal değer olarak incelediğimde,Aradaki farkın1,5tl ile 3,0 tl arasında olsuğunu görüyorum...Bence ya Akbnk 11&12,50 ye gelecek yada Garan 11,lere gelecek..Bu konuda Sn Miniyatırımcıdan bir yorum alsak?Teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by hasmetbeyaz Yazıyı Oku
    https://news-files.foreks.com/attach...812_arapor.pdf

Şimdi gördüm. Buradan bakabilirsiniz.

Sayfa 43/163 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri