Sayfa 11/163 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by nakila Yazıyı Oku
    13 Nisan 2022'de arşivde kalan son gönderi:

"Güncel CITI+DEUTCHE toplam lot sayısı 862.014.322 adet. "

Bugün itibariyle güncel CITI+DEUTCHE toplam lot sayısı 687.146.290 adet.
    Citi+Deutche bugun itibariyla kac adet ? Cevabiniz icin tesekkurler. BBVA %71'e ulasti bakalim babalarda ne kadar kaldi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Vay anasını borsada ucuzluk algısı falan yok abi. Adam yüzde 10 daha arttirsa rahatça kottan çıkarırdı garantiyi.
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Yurt dışı piyasaların kötü olmasından dolayı çoğu kişi, nasıl olsa çağrı fiyatından sonra bu da düşer beklentisiyle alttan alırız diye sattı. Umarım emellerine ulaşamazlar.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Hic zannetmiyorum agha. Oyle dusunecek olan 3-5 lotu olanlardir. Yuzlerce milyon lotla islem yapanlar piyasada fiyati yukseltmeden mallarini alamayacaklarini biliyorlardir. Gidenler gelmemek uzere gitti bence.

Neyse moral bozacak bir durum yok uzun vadeli yaptirimcisina. Hayiradir bu isler. Sirketin patronu arkasinda duruyor.

5.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Citi+Deutche bugun itibariyla kac adet ? Cevabiniz icin tesekkurler. BBVA %71'e ulasti bakalim babalarda ne kadar kaldi.
    Sistem göstermiyor şu anda. Düzelince yazarım burada.

Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

6. Asagilarda gaplar dolu bizi bekliyor.

Sn.minik yatırımcı,
    Analizleriniz güzel katilmadigim hususlar;
    1.marsal boya çok sığ tahtayı gönüllü alıma katılanlardan sonra iyice sığ olunca spekülator anlamsız fiyatlara sürdü.bunu garanti bankasinda yapmaları neredeyse imkansıza yakın.
    2.bbva egerki kottan çıkmayı düşünse idi fiyatı 18 TL.civarinda açıklayarak yüzde 95 bulabilirdi.yuzde 95 bulmak için piyasan alım yapsa çok maliyetli olur.bu ihtimal zayıf gibi.
    3.ben sizinde yazdığınız gibi çarpanları daha uygun olan isc ye geçtim ve garanti hissemi virmanladim biraz erken geçmesem iyiymiş ama önemli değil.
    4.diyelimki garanti bankası yukariya gidiyor bu durumda diğer özel bankaların buna kayıtsız kalmayacağı kanaatiyle isc ye geçtim tezim tutar tutmaz şansa benim için temel rasyolaronemlidir.garanti bankası içinde bir sanayi şirketi yok.ama iş Bankası bir holding gibidir.piyasa algısı ve fiyatı bunu teyit etmesede.
    5.bbva hisse fiyatının yukarıya gitmesinden vede ortaklık payının artmasından bir yarar sağlayıp saglamiyacagi hususunda bir bilgimizde olmayınca piyasadan hisse alıp almayacağını sizinde belirttiğiniz gibi öngörmek zor.
    6.piyasadaki oyuncular iyice azalan lotlar vede biryseller verdiği varsayimiyla karşılıklı işlemlerle yukarı çekebilir ihtimalini de düşünmek gerekiyor.
    7.dikkat edilirse tahtada 98 den mal almak neredeyse imkansız burada birileri çok yüksek lotlarla alıcı çağrı başından beri bunlarında bir amacı var heralde küçük hesap peşinde degildirler.takaslarda bunu bize göstermezler ancak 20 sinde bunu belki görebiliriz.
    8.boyle durumlarda hep küçük yatırımcının düşüncesi tersi durumlar olur ihtimalinide yok saymamak lazım.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar

14.98'den alinanlari herifler her gun virmanliyor 15.00'ten. Garantili para. Hesabi o onun. Piramit, Marbas gibi kurumlar. Bu islerler ugrasan profesyoneller, yani araci kurumlarin kendileri. Komisyonu yok.

Garanti'de holding iskontosu yok Is Bankasi gibi. O yuzden carpanlari tarihsel olarak yuksek.

Sayfa 11/163 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •