Sayfa 29/163 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 225 - 232 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by uptrend Yazıyı Oku
    işc den daha sığ bir hisse olacak.İlerde yabancı tekrar gelirse likit olmadığından garantiye girmez.Kottan çıksın daha iyi.
    gelirSE, alırSA cinius fikirlere devam....
    "Ne zaman insanlar benimle aynı fikirde olsa, o zaman hatalı olduğumu düşünürüm." Oscar Wilde
    Hiçbir yazım ve gönderim yatırım tavsiyesi değildir.

Lan bir satsam taban olursunuz!
    Hahaaaaa!
    Who, baby, Who Will Save The World?

3.  Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    artık baskı bitti,piyasa konuşacak piyasada milyon lotlar yok artıl,200,lü 300,100 lü lotlar var,artık garan,da yeni bir dönem başlıyor,haydi BBVA sıra sende çok acılar çekildi,sıkıntılar çekildi takasın tamamına yakınını aldın allahım utandırma
    abi değişik fikirleri okuyup olabilir demek lazım bak şu dediğin oldu mesela bana saçma gelsede..

tebrik ederim

GARAN günlük, tavana giden hisse 21 kademe alttan eşleşti,

5. Viobculari varantcilari ne patlattilar

6.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Viobculari varantcilari ne patlattilar
    viobcular varantcıların shortcuları diyelim lütfen...
    "Ne zaman insanlar benimle aynı fikirde olsa, o zaman hatalı olduğumu düşünürüm." Oscar Wilde
    Hiçbir yazım ve gönderim yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Kuyum Yazıyı Oku
    abi değişik fikirleri okuyup olabilir demek lazım bak şu dediğin oldu mesela bana saçma gelsede..

tebrik ederim
    Başkan kimse bilemez. Bilinebilecek tek şey sert hareket edecegiydi. Onun dışında aşağı mi yukari mi olduğu farkli ihtimallere kalmıştı. Eğer ki aşağı salsaydi tüm BIST sert satış yerdi.

Mesela bbva kötü niyetli olsaydi saat 17den sonra anlaştığı bir kurum üzerinden bir koyardı 3-4 milyon lotu, hisseyi 14,90 altına indirseydi tahta tabana giderdi millet almak için değil satmak için birbirini ezerdi. Bunun garantisi var mı? Nitekim gün boyu tahtayı izledim, kaç tane emir yakaladım gidecek diye alan ama 30-40 saniye sonra 2 kademe alttan satan.

Ayrıca bundan sonra ne olacağını da bilemeyiz. Tek bildiğim şu, qnb üzerinden biri Tüpraş satıp tamamıyla garan aldi. Akdsi olan baksın hesaplamasını yapsın.

8.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Başkan kimse bilemez. Bilinebilecek tek şey sert hareket edecegiydi. Onun dışında aşağı mi yukari mi olduğu farkli ihtimallere kalmıştı. Eğer ki aşağı salsaydi tüm BIST sert satış yerdi.

Mesela bbva kötü niyetli olsaydi saat 17den sonra anlaştığı bir kurum üzerinden bir koyardı 3-4 milyon lotu, hisseyi 14,90 altına indirseydi tahta tabana giderdi millet almak için değil satmak için birbirini ezerdi. Bunun garantisi var mı? Nitekim gün boyu tahtayı izledim, kaç tane emir yakaladım gidecek diye alan ama 30-40 saniye sonra 2 kademe alttan satan.

Ayrıca bundan sonra ne olacağını da bilemeyiz. Tek bildiğim şu, qnb üzerinden biri Tüpraş satıp tamamıyla garan aldi. Akdsi olan baksın hesaplamasını yapsın.
    bbva vatan evladı çıktı kamu bankalarında ütülmüşler olarak şunu babası oğluna yapmaz. gerçekten kaliteli şirketmiş helal olsun.

Sayfa 29/163 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •