Sayfa 6/163 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1. İnşallah Dow 32.250 den döner (en düşük anlık 32.245 gördü) ben de höstadlar gibi ben bildim egosunu tadar mıyım acaba . Şaka tabi ki umarım buradan döner biz de önümüze bakarız, garan'ın kum saati dolunca önümüzü hiç bir şey kesmeden 2820lere kadar yol alırız.
     Alıntı Originally Posted by ogencturk Yazıyı Oku
    U30'da genel AKD'lere bakıldığında cuma günü BOFA, Xbank almış diğerlerinde yani holding, gıda ve sanayi genelinde satışta olmuş, bir çoğu desteğe değmiş ufak tepkiler almış, yarın özellikle bunlarda pozitif açıp olası Dow son kısa dibi (ikili dip 32.250den bu sefer dönüşle) olması durumunda biz de Dow futureları ile son bir silkeleme olabilir. Tabi bu senaryoyu doların 15'i kirmamasi Dow'un da 32.2500yi kırmaması gerçek kılabilir. Bu senaryo gerçek olursa 2420 den beklentim 400 puanlık bir prim var, kazancınızın bol olması dileğiyle.

60 milyon da bugun geldi! Hay bin kunduz.
    Ben ilisigimi kesiyorum bunla, hayra alamet degil bu kadar mal gelmesi bu fiyattan. 1 ayda %22 bana yeter.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    60 milyon da bugun geldi! Hay bin kunduz.
    Ben ilisigimi kesiyorum bunla, hayra alamet degil bu kadar mal gelmesi bu fiyattan. 1 ayda %22 bana yeter.
    hadi yürüüüü ne kafa ütüledin beee,hayra alamet değilmiş falan,yazmanadaa gerek yokki,hadi basssss,inşallah satmışsındır,karamba karambitaaa

O ne bicim ulsup yahu. Aile icinde kullandigin dili disarda kullanmaya kalkarsan birisi koparir, dikkatli ol kardes.

Bugun de 30 milyon lot mal gelmis!

Ilerde bu bankanin lotlari iyi degere binecek.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bugun de 30 milyon lot mal gelmis!

Ilerde bu bankanin lotlari iyi degere binecek.
    ilişiğini kesen beyfendi,bu ülkenin en büyük sorunlarından bir taneside senin bu kullanmış olduğun şiddet dili.neymiş efendim dilimi koparırlarmış evet hergün sayısızca oluyor ülkemizde,şimdi neyse şu mezcuplardan kurtulalım inşallah hepsini düzelteceğiz,sahi sen hala buralardasın ne işşş

Muahahaha. Her turlusu ile ugrasiyoruz. Bana yikip cikti isin icinden. Cumhurbaskanligina adayligini mi koyacaksin yoksa???

Bankalarin isi uzun. Firsat olursa niye olmasin, ben kisa vadeli getirmistim zaten baska bankadan, yarisini verdim gectim. Oteki kismi icin ne kadar lot geldigine bakacagiz son gunler.

Sayfa 6/163 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •