Sayfa 52/163 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 409 - 416 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Hacim olarak Akbank ve YKB’den geri kalır olduk. Sanırım bundan sonra onlar revaçta olacak.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Londra cetesi girip hedgeleyemiyor swaplari. Gozden dusecek haliyle. Yeni Halk Bankasi. Yanliz her aldigimda bana kar birakiyor.

Aracı kurumun biri 21 tl.hedef verdi ki bana göre çok az.

Garantinin elindeki miktar %76.01.

Ahmet Mergen ustanın ekoturkte Perihan hanımla yaptığı iki hafta önceki programda,Garan hakkındaki söylemleri beni hisseye daha da bağladı .

Dun 2500 un altına inen endex bugün 2533 e çıktı.

Saat 18.00 da.hisse 14.81 di 15.10 ile kapatti günü ve haftayı.

8 günlük Ağırlıklı ortalama 15.02.

Abd deki 2023 te beklenen resesyon( gerileme) sebebiyle çöken endexlere ayak uydurmamaya başladık.

Seçim , enflasyon ve yüksek dövize rağmen bu borsa düşmez, dusemez.

Seçim tarihi yaklaştıkça endex daha da artacaktır. Bu hükumetin gideceği anketlere göre aşikar.

Bu hükumet sebebiyle ülkeden gidenlerin haricinde gelmeyeceğini ifade eden yabancılar da mevcut.

Seçim yaklaştıkça enflasyon arttıkça endex yükselecek bu yükselişi ise 2020-2021 pandemi döneminin tersine bist 30 ile yapacaklar ve dört büyük banka buna öncülük önderlik edecektir.Biri %112 kazanır biri % 99 aradaki fark da kısmettir.

Senin benim beş on yirmi bin lotum var adamların yuzbinlerce.

En fazla 10 ay içerisinde göreceğiniz fiyatlara şaşıracaksınız.

Hissenize sahip çıkın hatta ekran izlemeyin,cepten takip etmeyin.

20 yıllık usd bazlı grafikte 4 usd nin üzerine kaç defa çıktığına bakınız.

Ben 2 usd ye razıyım.

Moralinizi bozmayın.

Dehşet bir çöküşün gelmesi bu dediklerimden sonra.Zamani gelince yazarım onu da belki. Satmasini bilmeyen 2019 lardaki bakiyesine geri döner.

Yazdıklarım benim naçizane fikirlerimdir.

Asla. Ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Muahahaha. Ne cokusu bekliyorsun artik yahu. Yer yarilip magmaya mi inecegiz. Hukumet degisince cokus olmaz, yavas yavas yoluna giren hem ic hem dis politika. Tam tersine guvenoyu vermek icin dolari patlatirlar, sermaye piyasalarini ucururlar. Borsa da nemalanir.

Ters ayrilmasinin sebebi sadece enflasyon degil. 6 senedir her 6 ayda bir kriz yiyor borsa. Hatta 3 ayda bir. E kac kere kriz olacak daha.

Su anda Rusya'dan nemalaniyoruz. Ambargomuz yok. Ama herifler koprude ayiya dayi diyor simdilik. Vakti gelince kuduz kopekler gibi saldiracaklar. Adam dibindeki Iran'da petrol aldirmiyor, butun dunya Rusya'ya ambargo koyarken birakir mi.

6. XBANK endex’ i 2275 e kadar Kısa vadede gider. Benim tahminim; Akbnk şuan biraz şanslı ama. GARAN daha oncede soylemiştim. 558 milyon Usd daha alım yapacak kendi hissedinde . Piyasa da HA Oranı yüzde 5 lere geldiginde kanatlanıp uçacaktır. Çünkü İştiraki enyüksege çıkarmak BBVA ‘ nın hedefi olması normal ve beklenen olgu dur. Kussa dan hisse; Sabırlı olan 2022 Aralıgında görecektir. Ytd

7. Üstad,ların değerlendirip yorumlamasını beklerim... bu AKBNK,nin ani yükseliş pazarteside devam ederse,Şahsi kanaatim;1.)Sahol gibi hisse geri alımı yapılacak...2.)Bedelsiz sermaye artırımı...3.)Devralınan Lüks Otel yada gayrimenkul satışı...Görüşlerimizi paylaşalım lütfen..Selamlar,bol kazançlar..yatırım tavsiyesi değildir..

Bankaların hepsini gün sonunda tepeden aldılar. Ne işler dönüyor yine bea?
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 52/163 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •