Sayfa 990/1000 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    Zamanlama meselesi...35 iken EREGLİ İÇİN DERDİM..Şimdi THYOL için derim; bu fiyatlardan alacağım en son hissedir..

hatta fırsatını görünce short açarım

illaki alacaksan AKBNK,İŞCTR AL..Batmayacak ama diplerdeki hisse eninde sonunda ralli yapar.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Tek arguman getiremeyenlerle burada polemik yapmak zorunda kalıyorsun.

Şu demek; SHORT OLMAK %51 daha isabetli..sistemlere uyulmayabilir ama ittifak halindeki sistemlere ters olmak sıkıntılıdır.

2552 altında olması, 2 Lİ TEPE BOYUN ÇİZGİSİ.

SAATLİK ÜSTEL SAT OLMASI..VE TRADE SİSTEMLERİN SAT OLMASI..

karar , kişilerin kendisindir ama forumun amacıda (paylaşım) bu değil midir?

ben kaçar...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...65#post5977265

Keyfine bak ya
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by EmirLondon Yazıyı Oku
    American airlines son 5 yilda 59 dolardan 13 dolara dusmus , delta airlines 63 dolardan 28 dolara dusmus , dj airlines 313 dolardan 137 dolara dusmus , united airlines 97 dolardan 35 dolara dusmus , lufthansa 22 eurodan 6 euroya dusmus , air fransa fatmagule donmus 12 eurodan 1,2 euroya dusmus ,easyjet 1800gbp den 398 gbp ye dusmus , bizim thy de 1 dolardan 3 dolara cikmis . Sizce bir gariplik yok mu bu fiyatlamada .Yabanci 5te biri fiyatina dusmus havayollari dururken niye bizim thy yi alsin dolar bazinda 3 kat fiyattan .
    Bahsettiğin firmaları ve THY karsilastirirken Özkaynak yolcu sayısı değişimleri vs vs inceledin mi?

5. Borsa yükseldi mi Long düştü de şort ..ne güzel sistem ya

Fakat ne ilginç ki hep kapanışta görüyoruz bu fevkeladenin fevkinde tradeleri
    Hayat hoş gerisi boş

6. THY buradan alınır demek değil amacım ama bir karsilastirma yapılırken ortaya benzerlik sebepleri gösterilip sonra fiyat kıyaslaması olmalı bence

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    HERİF ne der bilemem ama teknik göstergelerde güçlü al var..Bıst100 de güzel taban oluşumu ve formasyon da var..

Short yapanın teknik argumanını merak ediyorum.HA....çok yükseldi diye hissi olarak yapıyorsa bir şey diyemem.
    21 haziran sabahı aynen böyleydi..hedef 2.600 dü..2.588 görüldü..dip oluşumu ve kuvvetli direncten sonra zaten 2.550 den 2888 e gitti..

15 daklık formasyonlardan ne beklersin.150 puan mı?

hedef ve stoplossta sonraki mesajlarda verildi..VOB, böyle oynanır..LONG iken 3 katı shorta geçip kar yaparsın...

Tek gazoz kapağına benzemez
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Eyv benimki shorta geçti de bu enf ortamında giirmedim shorta tuş bende de bozuk.d tekrar al derse bakacağız
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sağlık olsun abi yabcak bişii yok, ben o duzağa bir daha düşmem. Klavyeden tuş muş sökmem bundan keyli

Sayfa 990/1000 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •