Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Vıop XLI

1. dedikodu haberi...

>>>>>>>>>>>
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...tilacak/265959

....

Ankara'da konuşulan iddialara göre…
    Gübretaş izinleri aldı, şirket devreye girdi
    Gübretaş'a yakın isimlerden aldığım bilgiler ışığında, Söğüt Maden Sahası'nın ruhsatının son yıllarda iktidara yakın bir şirkete satılacağı iddia ediliyor!

Konuştuğum bir yetkili şu bilgileri verdi:

'Bir madenin işletmeye açılabilmesi için gereken tüm izinler (ÇED, işletme ruhsatı, ilgili bakanlık izinleri vb.) alındı. Ruhsat sahası içinde yer alan arazilere ilişkin kamulaştırma kararı da çıkartıldı. Ayrıca yatırım teşvik belgesi de alınmış durumda. Tüm mühendislik projeleri tamamlandı, tesis inşaatına başlandı. 2022 yılında da ilk külçe altını dökümü yapılması planlanıyor. Ancak bu altın madeni/ruhsatı satılacak. O şirket yetkilileri Gübretaş'la görüşmeye başladı.'

SORU ŞU: Akbaştepe ve Korudanlık isminde iki ayrı damar var. Her iki damara ait toplam 9.48 milyon ton cevher ve 3.5 milyon ons altın kaynağı tespit edildi. Bir kez daha altını çiziyorum: Türkiye'nin altın üretiminin 2.5 katı bir alan neden satılır? Buradan çıkacak altınla Türk çiftçisine destek verilemez mi?
    SON SORU: Gübretaş'la ilgili hangi şirket çalışma yapıyor?"
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Sn Mert bey, yön belirttiğim son mesajımda 2700 hedefine değinmiştim, mesajı bulup ekleyemedim kusura bakmayın. İnanın bir ispat çabası veya fenomen üye olma derdim bulunmuyor. Forumu beleş tepeden izlemeyi tercih ederim yıllardır. Uygun teminatla yüklü pozisyon alıp üstüne yatmayı severim. Kendimce çok sayılabilecek kontratla işlem yaparken online pozisyon yazmamam, hatta pasife emir dahi girmemem gerektiğini tecrübe ettiğim için prensip olarak paylaşmıyorum. Umarım hepimizin güzel kazançları olur. İyi şanslar 🍀

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yeni halka arzlar var.

AKP devam eder ise geleceğin SASA'sı Kiler Holding olabilir. Az hisse piyasaya sürüyorlar gibi.

Aman abi Sasa ve bu hırsızlar yapma seni ben çok severim
    Bunlar var ya bunlar sana yağmurlu günde su vermezler. Aç topiğine bir bak millet benliğini kaybetmiş paralar zaten batmış. Şimdi de milletin donunu almak istiyorlar bi almadıkları o kalmış.

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bugün TEB yatırım 16 bin mi 18 bin mi ne poz taşımış

Poz taşımak baya maliyetli olmuş

Aklım ermedi yani poz taşıyacaksın öteki vadeye neden maliyet artırırsın anlamadım bu işi
    Yeni vade düşük maliyet yapıyor

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Aman abi Sasa ve bu hırsızlar yapma seni ben çok severim
    Bunlar var ya bunlar sana yağmurlu günde su vermezler. Aç topiğine bir bak millet benliğini kaybetmiş paralar zaten batmış. Şimdi de milletin donunu almak istiyorlar bi almadıkları o kalmış.
    Twitterda yeni kerizler aranıyor diye yazmışlar.

Belli olsun içeriği sonra bakacağım.

Aklımdaki senaryoya göre yeterince tavan yapınca ek satışlar olur başladığı yere döner, üzerine yüksek bedelliler ile 1 liralara kadar iner. Kiler GYO'da o şekilde olmuştu bir kaç kez diye hatırlıyorum.
    Son düzenleme : ariston; 23-06-2022 saat: 23:25.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

https://www.bloomberght.com/bddk-dan...-onlem-2309456
    bu konu bugün canımızı sıkar mı acaba...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Twitterda yeni kerizler aranıyor diye yazmışlar.

Belli olsun içeriği sonra bakacağım.

Aklımdaki senaryoya göre yeterince tavan yapınca ek satışlar olur başladığı yere döner, üzerine yüksek bedelliler ile 1 liralara kadar iner. Kiler GYO'da o şekilde olmuştu bir kaç kez diye hatırlıyorum.
    kerize gerek yok. öncelikle fon yöneticilerini bağlarlar, fonlara çakarlar malı. sonra fiyatı şişirdikçe gelen ky a boşaltırlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=53704

Yeni başlık linkini bırakıyorum.

Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •