Sayfa 232/1000 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Vıop XLI

Türkiye, büyük bölümü Londra bankalarda
    yatan altın stoku nu döviz bulmak için
    eritmeye mi hazırlanıyor?.
    https://t24.com.tr/yazarlar/hasan-ce...-getirdi,35344

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    Yıllarca işin içinde olup işin temelini anlamamak ...

Sosyal medyada hisse öneren çok üstad var. Bıst100 yukarı giderken bunları bir heyecan sarar. Nasılsa hisselerin %95 i gittiğinden analizleri tutmuştur.500 hissenin 470 tanesi zaten ralli yapar.

Ama zatı muhterem kerameti kendinden bilir ve güven tazeler. f/k vs... öğrendiği 3-5 argumanla konuşur durur...Ama endeks aşağı gelince : sus pus...

Bizzat tarihli not alıyorum.kim ne demiş?Çomar, bıst100 düşünmeden ASELSAN ALDI-ALDIRDI..27 DEN ŞİMDİ 22 LİRA.Üstelik ona yapma ,dedim.Benimle kafa buldu.

Yusuf hoca,TUNÇ bey vs...tamam ! güzel hisseler diyorsunuz ama global-bıst100 düşüşü varsa bunların anlamı yok ki..

Takip ettiğim 20 kişi var.''Sütünü döken kedi ''gibi...ses seda yok...

Dün gece poz. aldım(long) ve kapattım.Trade amaçlı.sp500 tepkisine oynadım..

Şuanda FLATİM...VE BİR SÜRE ÖYLE KALACAĞIM...YOL HARİTASI NETLEŞSİN ...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya bu altın işi çok abartıldı sanki bilgim yok ama mahfi eğilmez'in hesabı vardı 7 milyar usd lık altın var ingiltere'de diyor...bunu satsa ne satmasa ne? 7 milyar dolar elde olsa ne olmasa ne...keşke çözüm bu kadar basit olsaydı...satıldıysa da artık satılmıştır...ülkede satılmayan ne kaldı ki?

dünya yandım allah diye gıda krizi çözümünün peşinde bunlar hala betoncu kurtarma, beton dökme derdinde...allah akıl fikir versin ne diym...hala millet bahçesi yapma peşindeler...akıllara ziyan bir durum...oysa var güçleriyle şu an tarım ve hayvancılıkla uğraşanlara destek olmalıları lazım...

rte açıklama yapıyor neymiş iktidara geldiklerinde sosyal yardım düzeyi 2 milyar tl iken şimdi 100 milyar TL miş...bu ülkeyi kötü yönettik demenin bir başka yoludur...ülkede ne kadar çok insan sosyal yardıma muhtaç yaşıyorsa o ülke o kadar berbat yönetiliyordur...iyi yönetilen ülkede insanlar zaten kendi paralarını kendileri kazanabilirler devletin yardımına muhtaç yaşamazlar...

https://www.mahfiegilmez.com/2022/05...n-altnlar.html

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Türkiye, büyük bölümü Londra bankalarda
    yatan altın stoku nu döviz bulmak için
    eritmeye mi hazırlanıyor?.
    https://t24.com.tr/yazarlar/hasan-ce...-getirdi,35344

No comment.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

rte açıklama yapıyor neymiş iktidara geldiklerinde sosyal yardım düzeyi 2 milyar tl iken şimdi 100 milyar TL miş...
    Devletin VERGİ GELİRİNDEN başka geliri yok..
    Ya da kalpazanlık yapıp,para basarsın.
    Devlet bastığı için suç değildir ama sana ZAM ve ENFLASYON olarak geri döner..

TR'de yapılması gereken ne varsa,zamanında yapılamadı. Yapılmadı GEÇ KALINDI..

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

No comment.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

bunu bizim borsayı öve öve bitiremeyen başta paragöz olmak üzere onun gibi a haber kafasındakilerin gözüne sokmak lazım...

7. bist 30 da 50 günlük ho 2591 de,2603 de boşluk var ,buralarda taban oluşumu tamamlanacak mı bakalım?...ytd

8. ara taban olur...
    abd tarafı da cuma ara tabanı yapmış olabilir...
    aylıkta sp500 kötü duruyor.
    1:10 luk 14 yıllık ralli tamamı QE pompası ile..
    bir daha qe filen derlerse herhalde duvar kağıdı diye para kullanırız.

Memento mori

Sayfa 232/1000 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •