Sayfa 917/1000 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Citroen Ami gelmiş tükenmiş.

>>>>>>>
    Medyanın Elli Tonu@Medyanin50Tonu
    Türkiye’ye gelen Citroen Ami’nin stokları 25 dakikada tükendi.

MJ23@MJDURDEN23
    ·
    1 sa
    28 ilan çıkıyor şu anda sahibinden
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bankalar sağlam. Bişey olmaz eccuk daralmayla.

Net borç ödemek iyidir borç azalır.

Politikalar doğru, uygulama yanlış, sistemde çok fazla cin fikirli icat ve çok yüksek sürtünme var.

Yapacak bişey yok bu ülke böyle işine gelmeyen çeker gider (ben gittim)
    Çağrı yurtdışına mı çıktın ? Bi ara planlıyorum gibi yazmıştın ondan sordum... CR7

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3. İlginç bir haber tweet. 6,6 milyar dolarlık Tether nakite dönmüş diye anladım.

>>>>>>>>>>

4. Bilgi olsun. Trendyol e-ticarette hakim, Hepsiburada takip ediyor, N11 filan diğerleri çok geride kalmış.

>>>>>>>>>>

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Çağrı yurtdışına mı çıktın ? Bi ara planlıyorum gibi yazmıştın ondan sordum... CR7
    Gittik abi hava alalım azıcık bi de buraları deneyelim dedik sevgiler selamlar başlık açıyor musun açarsan ilk takipçin benim

6. Rusya'da Cocacola stokları azalmış.

>>>>>>>>>>
    https://www.turkrus.com/2139106-krem...abilir-xh.aspx

Kremlin’in iş dünyasının haklarından sorumlu yetkilisi Boris Titov, Coca Cola’nın Rusya pazarını terk etme kararını değerlendirdi. Rus medyasının sorularını yanıtlayan Titov, paralel ithalat ile Coca-Cola’nın Rusya’ya getirilebileceğini söyledi.

Titov, internet mağazası Alibaba üzerinden de bu ürünün satın alınabileceğini belirtti.

Rusya-Asya Sanayici ve İş İnsanları Birliği Başkanı Vitaliy Mankeviç ise Türkiye üzerinden Rusya’ya Coca-Cola ürünlerinin ithal edilmesi yönüne kendilerine teklif geldiğini aktardı.

Bu içeceğin Çin’den getirilmesini doğru bulmadığını belirten Mankeviç, “Orada Coca-Cola’nın tadı biraz farklı, Çinlilerin damak tadına göre” dedi.

Sektör temsilcileri, Rusya’da stoklardaki Coca Cola’ların yakında tükeneceğini belirtiyor.

Coca-Cola HBC, Ukrayna operasyonunun başlamasının ardından Rusya’daki üretimini ve satışlarını durdurmuştu.

20.6.2022
    Son düzenleme : ariston; 21-06-2022 saat: 01:27.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Citroen Ami gelmiş tükenmiş.

>>>>>>>
    Medyanın Elli Tonu@Medyanin50Tonu
    Türkiye’ye gelen Citroen Ami nin stokları 25 dakikada tükendi.

MJ23@MJDURDEN23
    ·
    1 sa
    28 ilan çıkıyor şu anda sahibinden
    https://mobile.twitter.com/arabaince...59626493902848

8. Uganda Altın Bulduğunu İddia Etti: Uganda 320 Bin Ton Altın Bulduğunu Açıkladı

Sayfa 917/1000 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •