Sayfa 883/1000 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by yoktur Yazıyı Oku
    hükümet değişimi olacaksa araplar neden yatırım yapsın, şu an yandaş ve yabancılar kaçma derdine düşecekler. şirketleri ve malı nasıl kitleyecekler
    Ucuza şirket arsa kapatma ihtimali bulacaksa neden yapmasın?

2. Asgari ücreti 300 dolar olamayan bu ülkede kim neden kaçsın ,sermaye çıkışı değil girmesi lazım gelen sermayede din ,dil ,ırk ayrımı yapmadan gelmesini sağlamaktır. Olması gereken ahbap çavuş ilişkisi ile dallanıp budaklanan mafya, rüşvet , gibi olayları adam seçmeden üzerine gidip sıfırlamaktır.

8 milyon şanslı içindeysen TR'de korkma..
    KKM sana gelir, oturduğun yerden dövizin artar..
    HEr şey herkes sana hizmet eder..

4. Bizim sitede tesadüfen farkettim MA plakalı iki Suriyeli aracı vardı. Sonra bu MA plakanın ayrılacağı varmı diye Google sordum. TC çalışma izni olan Suriyeliler ÖTV KDV MTV den muaf araç getirebilirmiş. Diğer ikisi tmm da MTV olmaması gerekir.

5. Stable coinler haric tutunca piyasa değeri oldukça düşmüş. Dolar faizinin artması büyük darbe vurdu. Stable coinlerden de çıkış olur ise bir tur daha düşebilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. ABD den yayın yapan youtuber Teksas sınırında elini kolunu sallayan giriyormuş girmezse eğer yemek restoran sektörü çöker diyor, bizdeki göçmenler olmasa ne olur .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    suriyeliler olmadan önce bizde yemek sektörü, emlak sektörü v.s. çökmüş müydü? ya da fabrikalarda işçi yok muydu? fabrikalar üretimi mi durdurmuştu? nedir bu suriyeliler olmazsa ekonomi çöker durur v.s. saçmalığı yav? sizin için söylemiyorum daha öncede okudum saçmalık bu...koskoca ülke suriyelilerin varlığı ile ayakta duruyorsa biz kapatalım gitsin ülkeyi...

Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    ABD den yayın yapan youtuber Teksas sınırında elini kolunu sallayan giriyormuş girmezse eğer yemek restoran sektörü çöker diyor, bizdeki göçmenler olmasa ne olur .

8. Fransa seçim sonucu ,Macron parlamentoda çoğunluğu yitirdi.

Sayfa 883/1000 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •