Sayfa 886/1000 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Coin alternatif altın olabilir mi?

https://www.mta.gov.tr/v3.0/metalik-madenler/altin

2.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Coin alternatif altın olabilir mi?

https://www.mta.gov.tr/v3.0/metalik-madenler/altin
    Coin,Devletler çıkarmıyorsa.!
    Bence kesinlikle altına alternatif olmaz/olamaz.

Ytd

3. işsizlik var deniyor bilbordlarda fabrikalar görüyorum çalışan arıyor.
    alim gücüne fabrika ne yapsin abi.
    herkese 50 papel mi versin.
    bu denklem çok karışık
    su da gercek bazi insanlar is yapmak istemiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    bızım z kusagı dedıgımız kusak 5.6 bıne calısmıyor calısmaz gozu yukseklerde hepsı yurtdısına kacayım orda ıscı olayım kazanayım derdınde almanyaya gıdenler almanların hızmetınde calısıyor dunyada modern kolelık sısıtemı olusmus...
    hiçbirinin almanyada işçi olarak çalışmak istediğini filan da sanmıyorum... burda işsiz ordusuna katılacağına keşke gitseler almanyada işçi olarak çalışsalar, oraya sıfırdan işçi diye gidecek çocuğun kirasına yediğine içtiğine anca yeter kazanacağı ama iş öğrenir hiç değilse.... ama almanya yarın 5 milyon işçi alıyorum dese yine suriyeliler afganlar gider bizim Türkler burda kalır...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sevdiğim bir yeğenim dandik bir okuldan mühendis çıktı. Noname, son dönem bir okul. Abisi yardımcı ol diye geldiler, bunu 4 5 şirketle görüştürdüm hiç sevmediğim işler ama hatır kıramadık.

Sonuç ne oldu derseniz, arkadaşlarıma rezil oldum. Noname üniversite mezunu (bi de uzatmış, ortalama da kötü) yeğen, izmit bölgesindeki Tier 1 tedarikçi ana firmaları beğenmiyor illa otomotiv markasının kendisinde çalışacakmış.

Resmen kulaklarıma inanamadım. Ben ODTÜ bitirdim, sincan sanayide çalıştım hiç gocunmadan, kendi şirketimi de kurdum türkiyenin en iyi şirketlerinde de çalıştım hepsini yaşadım hiç birisinden gocunmadım resmen gençler kafayı yemiş.

Bi de yeğeni çektim hepsini anlattım bak dedim ben 1 saat git 1 saat dön dolmuş bindim 2 sene, sırf işi sevdim diye çalıştım, bugün hala oradaki patronumla aram iyi, vs..

Abi sen özetle çok çalış diosun dio. Evet dedim? Bir cevap yok, beğenmemiş, çok çalışamazmış.

Sonumuz hayır olsun ne diyelim. Gençleri de anlamak lazım maaşlarla hiç bir şey alınamıyor. Ama bir yerden başlamazsan da hiç gelir olmuyor. Velhasıl ben içinden çıkamadım.
    sen durumu anlayamamışsın.. !!!

gençlerdeki kafa şu. birak mühendisi amalesi bile artık çalışarak ev araba sahibi olamayacağının farkında bunu dandik mühendiz değil orta okuldaki çocuk bile biliyor

malesef ülkemizde gençlerin parasını değil. umutlarını bile çaldı bu yönetim

zaten en kötüsüde bu

devir eski devir değil ! önce bunu anla

şimdi sana desinler madem git çalış sincanda

sitiri basarsın.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sen durumu anlayamamışsın.. !!!

gençlerdeki kafa şu. birak mühendisi amalesi bile artık çalışarak ev araba sahibi olamayacağının farkında bunu dandik mühendiz değil orta okuldaki çocuk bile biliyor

malesef ülkemizde gençlerin parasını değil. umutlarını bile çaldı bu yönetim

zaten en kötüsüde bu

devir eski devir değil ! önce bunu anla

şimdi sana desinler madem git çalış sincanda

sitiri basarsın.
    vatan haini teröristlere bakın hele

https://www.tiktok.com/@alkantarim/v...GAIOzCkDq&_r=1

insanların milli piyango yada sayısal loto umutlarıda çalındı .....

8. https://www.hisse.net/topluluk/showt...09#post5971109

Grafiğin son şekli

2860.00 önemli direnç ..2780.00 önemli destek ..

2905.00 şort pozisyon ..2860.00 yukarı geçilmedikçe uzlaşmaya kadar devam ..

İyi seanslar
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 886/1000 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •