Sayfa 717/1000 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Bu arada tolam kredilerin %40'ı yabancı para biriminde. Dolar ve EUR faizlerinin artması o kredileri de etkileyecektir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Tüm bankalardaki mevduat 400 milyar civarında.

2008 krizinden sonra Microsoft ucuzken oradan 10 milyar dolarlık hisse alınsa idi şimdi çok daha fazla ediyordu.

Apple'ın ilk ortağı borca girmekten korkmuş hissesini devir etmiş normal personel olarak çalışmış. Şimdi internette ilk ortaklık anlaşmanın kopyasını vs satarak geçiniyormuş.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Wayne

https://www.ronaldgwayne.com/

https://eksisozluk.com/ronald-wayne--2429706

3. Internetten ileride ihtiyaç olur diye bir şey ısmarladım. Kredi kartından 9 taksit yapıldı.

Bundan TCMB'nin haberi var mı sanmam, banka bana borç yazdı, satıcıya da alacak yazdı, bilançosunu şişirdi.

4. Yetkim olsa şu terim ve cümlelir kullanlara okkalı para cezası veririm

benim grafik al/sat sinyali verdi
    falanca formasyon oluştu
    fibonacci değeri
    destek,direnç
    hedef fiyat verip ertesi gün satmaya başlayan aracı kurumlar
    vs vs
    bunlara aracı kurumlar da dahil , hatta bunun eğitimini veren Ahmet Mergen halil reçber gibi kişiler de dahil

5. Arkadaşlar sizlerin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum bist seçime kadar nasıl bir yol çizer 2008 - 2001krizi gibi sert düşüşler olur mu? Dipler aşağı-yukarı neresi olabilir ayrıca diyelim ki seçimin tam tarihi belli oldu bu ve seçim sonuçlarına göre mevcut iktidarın devamı ya da değişmesi durumunda bist nasıl bir yön çizer?

6. Dolar bazlı grafiği aç bak buradan aşağı ihtimali yüksek dersen aşağı oyna yukarı ihtimali yüksek dersen yukarı oyna.

Ben bu kadar fazla ucuz şirketi 2019 son bilancolarda gördüm. Tarihi ralli geldi sonra. Yine öyle ucuzluk var viop düşer çıkar ama bazi hisselerde risk sıfır bence.
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizlerin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum bist seçime kadar nasıl bir yol çizer 2008 - 2001krizi gibi sert düşüşler olur mu? Dipler aşağı-yukarı neresi olabilir ayrıca diyelim ki seçimin tam tarihi belli oldu bu ve seçim sonuçlarına göre mevcut iktidarın devamı ya da değişmesi durumunda bist nasıl bir yön çizer?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Yetkim olsa şu terim ve cümlelir kullanlara okkalı para cezası veririm

benim grafik al/sat sinyali verdi
    falanca formasyon oluştu
    fibonacci değeri
    destek,direnç
    hedef fiyat verip ertesi gün satmaya başlayan aracı kurumlar
    vs vs
    bunlara aracı kurumlar da dahil , hatta bunun eğitimini veren Ahmet Mergen halil reçber gibi kişiler de dahil
    iyi ki yetkiniz yok.ho lar candır,onlarsız hiçbir periodda trade edemezsiniz,teknik analizle temel analizi birleştirip hisse alamazsınız....

8. Bist 30 da 50 günlük ho 2721 ve 26 günlük ho 2752 de buraların üstünde kaldıkça orta vadeli düşünenler için tehlike yok .....ytd

Sayfa 717/1000 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •