Sayfa 877/1000 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Atatürk'den güzel bir anı.

>>>>>>>>>
    https://t24.com.tr/haber/ataturk-mun...dan-atti,14250

Münir Nurettin’den Atatürk’e: “Siz söylemeyin şarkıyı bozuyorsunuz”

“(...) Atatürk Münir Nurettin Selçuk Bey’i sever, taktir ederdi. Bir tren seyahatimizde yanında Fahrettin Altay Paşa da vardı. Kahvelerini içerken beni çağırdı, ’Gramafona bir plak koy da dinleyelim’ dedi. Ben de Münir Nurettin Selçuk’un bir plağını koydum. Daha ilk ses çıkar çıkmaz, ’Çabuk kapat bunu, yerine başka koy’ dedi. Safiye Ayla’nın bir plağını koydum. ’Tamam güzel oldu şimdi’ dedi ve ’Münir Nurettin’in ne kadar plağı varsa getir’ dedi. Üç dört plağı vardı, hepsini Atatürk’e verdim. Camı açtı ve tüm plakları attı. Sonra da ’Oh be’ dedi. Şaşkın bakışlarımız içinde bir şey sormadık. Ta ki Ankara’ya gelinceye kadar.

Keyifli bir anında plakları niye attığını sorduk. Gülmeye başladı. ’Münir Nurettin hani bir gece Dolmabahçe’ye gelmişti, sofrada şarkı söylerken, ben de keyifliydim söylediği şarkılara iştirak ediyordum. Bir müddet sonra şarkısını kesti ve yanıma gelip kulağıma, ’Lütfen benimle beraber söylemeyin, şarkıyı bozuyorsunuz, ben rahat söyleyemiyorum’ dedi. Belki kimse sezmedi ama kendime mani oldum, ters bir şey söylemedim. Tabii şarkı bizim işimiz değil ama keyiflenmişiz, söylemeye çalışıyoruz. Beyefendiyi pek rahatsız etmişiz. O gece ona çok kırıldım, gücendim. Ama yine de plaklarını atmamalıydım, yanlış yaptım’ dedi. Münir Nurettin’i bir başka gece yine davet etmişti ama o gece nedense Münir Nurettin’den hiç şarkı istemedi.”
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. dipten dönüş işaretleri var,50 günlük ho 2748 üstü kapanış (bist 30) olumlu,2790-2810 direnç bandı üzerine atarsa(2-3 günlük kapanış)kısa vadeli düşüş trendi biter ve gözünü 3000 üstüne diker............ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    dipten dönüş işaretleri var,50 günlük ho 2748 üstü kapanış (bist 30) olumlu,2790-2810 direnç bandı üzerine atarsa(2-3 günlük kapanış)kısa vadeli düşüş trendi biter ve gözünü 3000 üstüne diker............ytd
    Saatlik ortalamalarım kısa bir düzeltme yaptığı ve devam gibi algıladım grafikte Dore'nin mekanında saygılar sayın ugolnili uzun zamandır sizi göremiyormuydum kafa mı dinliyordunuz ?

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=52824&page=32

4. Kripto paralarda yine ocaklar sönüyor

5. Oyunagelen short mhort giriyordu.

Bi tane alıp atacağım kenara ama öyle üşeniyorum oyle üşeniyorum borsası hesabı nedir nasil açılır kesin benim üşenme geçene kadar 200 bin dolar olur nogmizzizz
     Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Kripto paralarda yine ocaklar sönüyor
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Oyunagelen short mhort giriyordu.

Bi tane alıp atacağım kenara ama öyle üşeniyorum oyle üşeniyorum borsası hesabı nedir nasil açılır kesin benim üşenme geçene kadar 200 bin dolar olur nogmizzizz

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    koyini 200bin dalir edecek kadar para sürerlerse bu dünya çok ilginç bi hale gelebili.

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Saatlik ortalamalarım kısa bir düzeltme yaptığı ve devam gibi algıladım grafikte Dore'nin mekanında saygılar sayın ugolnili uzun zamandır sizi göremiyormuydum kafa mı dinliyordunuz ?

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=52824&page=32
    2970-2703 e rağmen günlük sat vermedi,günlük alda,4h satda,bu hafta önemli ............ytd

Sayfa 877/1000 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •