Sayfa 553/1000 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by Zerominus Yazıyı Oku
    Şuan açıkçası ne istiyorlar hedef nedir ne olacak projeksiyon nedir bilen anlatsın dayi ama kandirmayacak.
    Swap faizi de tutamazsa, projeksiyon filen yok...
    Projektör gözlünün kafayı aydınlanma amaçlı kullanana kadar mokoko...
    Memento mori

2.  Alıntı Originally Posted by Zerominus Yazıyı Oku
    Şuan açıkçası ne istiyorlar hedef nedir ne olacak projeksiyon nedir bilen anlatsın dayi ama kandirmayacak.
    Haydar Baş'ın Milli Ekonomi modeli vardı belki onu deniyorlar.

>>>>>>>>>>>>

Milli Ekonomi Modeli, insanın sınırlı ihtiyaçlarının sınırsız kaynaklardan karşılanması ilmi ve ülkelerin gerektiğinde her türlü mal ve hizmeti üretebilme gücüne sahip olması, iç ve dış harcamalarının borçlanmadan temin edebilmesinin adı ve formülüdür.

http://haydarbas.com/?pages,1475/mil...i-modeli-nedir
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. usd 16.86 ya kafa atti forex te..kendi paramiza dusman mi olalim napalim..yari n ne var yok usd mi geceyim..gecelim anasini satim,ha bir eksik ha bir fazla..batsin bu dunya...

4.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    usd 16.86 ya kafa atti forex te..kendi paramiza dusman mi olalim napalim..yari n ne var yok usd mi geceyim..gecelim anasini satim,ha bir eksik ha bir fazla..batsin bu dunya...
    hala geçmeyende kabahat.. TL tutulur mu hiç bunlar gitmedikçe...

sene başından beri enflasyon kadar bile artmadı ayrıca, ucuz bile yani...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. Mudahele ederlerse 10 gaymeye gene indirirler abi.

Bundan sonra abi oturup filmi izleyecen. İndiriyo mu kaldırıyor mu ne yapacak.

Yeni icat mi çıkacak. Altına dayalı yeni birşey mi icat edilecek. Edilmeyecek mi ne olacak dayı..

Bak hiç bir yerinde teknik analiz yok. Bu bir kandırmaca

Başrolde
    ....
    ....
    ....

6. memed bey abey bak bu teknik analizin kralı senin için..usd tasiyanlar ve longçular icin..yattiği yerden kazanmak..ne cizgi lazim ne cubuk ne kraker

https://twitter.com/KutadguBilim/sta...H_c3Q6TSA&s=19

7. Arnold Schwarzenegger'in sözlerine denk geldim, doğru ama benim katılmadığım ya da bana uymayan sözleri var. Ben genelde makulü ve ortalamaları hedeflerim, o maksimumu hedefleyen birisi gibi.

Öte yandan şu sözüne katılıyorum. Beni izleyerek kas yapamazsınız demiş.

"Nobody gets muscles by watching ME lift weights."

Öte yandan adamın felsefesini en iyi özetleyen sözü:
    "What is the point of being on this Earth if you are going to be like everyone else"

https://www.mulliganbrother.com/sing...schwarzenegger
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Arnold Schwarzenegger'in sözlerine denk geldim, doğru ama benim katılmadığım ya da bana uymayan sözleri var. Ben genelde makulü ve ortalamaları hedeflerim, o maksimumu hedefleyen birisi gibi.

Öte yandan şu sözüne katılıyorum. Beni izleyerek kas yapamazsınız demiş.

"Nobody gets muscles by watching ME lift weights."

Öte yandan adamın felsefesini en iyi özetleyen sözü:
    "What is the point of being on this Earth if you are going to be like everyone else"

https://www.mulliganbrother.com/sing...schwarzenegger
    Bizim doğu kültürü de insanlar icinde çok farklı yaşama, onlardan biri gibi ol, der. cemmatler, eğitim sistemimiz, askerlik, memurluk vb kurumlar hep tektipleştirme üzerinedir.

Sayfa 553/1000 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •