Sayfa 712/1000 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    valla super fıkır maas zaten yetmıyor bedeva mı verecek
    Üç beş maaş alanlara üç beş daha verir aldırır. Yeter ki reisin sözü yere değmesin. Olmadı hesapta parası olanlara telefon açarlar. Söyle bir bir açığın var yoksa ceza keseriz der

2. Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın USD ye %5 üç aylık ben öyle anladım

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ereğli, tüpraş, şişe, ford, thy, petkm, tcell,enerji, vesbe, bim, asels
    Bunlar benim göz bebeklerim, hele eregl herkesin sepetinde olması gereken bir hisse
    Şuan sepet yapıcak olsaydım hepsinden bi demet alırdım ama ayın 15.den sonra fıtık ameliyatı olucam,masadan kalkıyım sağlığıma kavuşuyum sepetimi yumurtalarla doldururum
    Geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    Bu gün 3/5 tane aracı kurum ile görüştüm.Vob aylık ortalama hacmim 300 /500 milyon dememe rağmen(biraz fazla söyledim,her ay bu kadar olmaz) verilen en iyi oran yuzbinde 9 oldu.

Düşük komisyon alan arkadaşların her şey içinde (takasbank payı,saklama payı vs..) olduğuna eminler mı acaba?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ... ayın 15.den sonra fıtık ameliyatı olucam,masadan kalkıyım sağlığıma kavuşuyum sepetimi yumurtalarla doldururum
    Geçmiş olsun abilerin abisi. Sağlığına kavuş inşallah, sepet işi kolay. Sen hep dersin ya: "Borsada fırsatlar hiç bitmiyor." Senin için dua edeceğiz. Kim bir dertten mustaripse okusun diye şiirimi şuraya bırakayım:

DUA

Dualar sessizce iyileştirir hayatımızı

İhmal eder miydik yoksa diz çöküp avuç açmayı

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bu gün 3/5 tane aracı kurum ile görüştüm.Vob aylık ortalama hacmim 300 /500 milyon dememe rağmen(biraz fazla söyledim,her ay bu kadar olmaz) verilen en iyi oran yuzbinde 9 oldu.

Düşük komisyon alan arkadaşların her şey içinde (takasbank payı,saklama payı vs..) olduğuna eminler mı acaba?
    100 binde 1.3

7. Açıkçası bu iş tutmaszsa %5 aylığa döner mi ki

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Dow gözünü 30 bine dikmiş. Toplantıya kadar kesin yakarlar. Zaten hızlı geçmişti oraları. Dow 30 bin yakarsa bizimkisi yine 10 kaplan gücünde olur mu??

İkinci husus viopta poz tutuyor palacan ama spotta resmen kusuyor. En sevdiği thy'de bile 5 günde 40 milyon lot dağıttı piyasaya ufak kardeşi Pegasus'u canlı tutarak. Yani önceki gibi hem spot hem viop yok elinde.

Üçüncü husus ise tamam enflasyon bonosu çıkmadı ama bir gece ansızın patlama ihtimali yok mu. Sonuçta dünkü show bosa gitti ve kkm maliyeti artarak gidiyor. Ustelik bugünkü abd verisi tüm gop paralarını sallarken 830 cds ve 45 swap ile buna TL dayanir mi???

Kafamda deli sorular...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 712/1000 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •