Sayfa 2/993 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Allah allah çok ilginç.Durup dururken teb deki müşteri temsilcim aradı.Kadın ısrarla gram altın hesabımı kkm ye geçirmemi istedi.Altını 918 den bozuyormuş merkez bankası ,şu anda gram aslında 909 falan,sanırım merkez çok sıkışık durumda.

2. bizim dövizciden gelen çocuk bir işler çeviriyor anlattı da kafam basmadı...

gidip komisyon %1,5 artı dolar parasını verip doları alıyorlarmış...

onlarda hesabına tether atıyormuş...

buda tetherden satıyormuş...

tether daha pahalı oldugu için...

20,000 doları 2 tur çevirdim 8,000 lira koydum diyordu doğru yanlış bilmem...

3. Yeni başlık hayırlı olsun selamlar.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bizim dövizciden gelen çocuk bir işler çeviriyor anlattı da kafam basmadı...

gidip komisyon %1,5 artı dolar parasını verip doları alıyorlarmış...

onlarda hesabına tether atıyormuş...

buda tetherden satıyormuş...

tether daha pahalı oldugu için...

20,000 doları 2 tur çevirdim 8,000 lira koydum diyordu doğru yanlış bilmem...
    Şu an kripto diken üzerinde. Bir kıvılcımda tüm parasını yitirebilir. Hele hele arada bir aracı varsa ve kaldıraç kullanıyorsa.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun inş.

spot :15.40xx, viop 15.68xx makas için yorumu olan var mı?
    spot :15.40xx, viop 15.70xx oldu
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Londra TRY O/N Swap %61.48

2047 Eurobond faizi %8.907

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

min %10 16.5 olması lazım , dxy çok güçleniyor ; eurusd paritesi 1.0 indiği anda ihracat rakamları dibe doğru inecek , o zaman ipin ucu kaçacak diye düşünüyorum , o tarihten sonra usdtry grafiği değilde usdpeso grafiğine bakıp ne olacağını göreceğiz, umarım ikiz kardeş olmayız

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Londra TRY O/N Swap %61.48
    2047 Eurobond faizi %8.907
    Gene aynı olaylar... Aynı olacak sonuçlar...
    Memento mori

Sayfa 2/993 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •