Special Days Image
Sayfa 422/993 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Bir hafta boyunca bugünün hayalini kurdum, güneşli bir sabaha uyanıp kanomla denizde açılacak ve balık tutacaktım. A.* geceden beri yağmur yağıyor.

Neyse umut fakirin ekmeği. Bir hafta daha beklerim.

Ytd

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bazı yerlerde balıktan söz edilmiş,3 ay İstanbuldaydım ağız tadıylan balık yiyemedim,memlekete geldim oh be dedim,mesela İstanbulda barbun balığının ufak tiplisi 120-taze irisi 200tl,Giresunda 50 tl bir karışa yakın,kalkan orada 500-burada 120-150 kg,artık diğerlerini yazmaya gerek yok,zaten balık uzmanıyım,ömrümün çoğu balık avlamakla geçti hobi olarak,balık demişken bir macit vardı ortalarda gözükmüyor,acep kafayı bulup denizemi düştü,benim bir yakınımım vardı Çanakkaleye yerleşmişti bir sahil kasabasına,çok iyi yüzerdi,benim gibi dalgıçtı,bir gün egeye açılıyor tekne var kendisi yok,25 senedir kayıp,ya kafayı çekti kafasını vurdu denize düştü,yada yunanlılar öldürdü,öldürme olayında yunanlılar bu konuda ustadır,çünkü o yörede devamlı olurmuş,acep macittemi öyle oldu ?
    Macit 18-11 dalgalı denize fazla dayanamamıştır....Umarım boğulmamıştır

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Gemileri yaktılar batıyorlar,batarkende bizide dibe çekmeye çalışıyorlar,herşey bir inat uğruna
    "BİTERSEK HEP BERABER BİTECEĞİZ"Ekonomi modelinin tutmaması durumunda ne olacağı sorulan Nebati, "Modelimiz tutmazsa üzülürüm. Çünkü ya kahramanı olacağım çocuklarımın. Ya da boynu bükük bir şekilde eve döneceğim ve onların da boynunu bükmüş olacağım. Ben eve boynu bükük dönemem. Çünkü eğer öyle dönersem bilirim ki sokaktaki vatandaş, Dicle'deki çoban artık benden umudunu kesmiştir. Boynum bükülürse işçilerin artık mutlu olmadığını, patronların benden nefret ettiğini, siyasete ve Türkiye'ye zarar verdiğimi düşünür, üzülürüm.

https://www.sondakika.com/politika/h...egiz-14599003/

adam daha nasıl anlatsın niye ciddiye almıyorsunuz??

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bir hafta boyunca bugünün hayalini kurdum, güneşli bir sabaha uyanıp kanomla denizde açılacak ve balık tutacaktım. A.* geceden beri yağmur yağıyor.

Neyse umut fakirin ekmeği. Bir hafta daha beklerim.

Ytd
    bi hafta böyle gözlerimi kapatıp bi uyusam sonra uyanınca her şey nasıl da güzel olacak

5. Malum medya ; dolarını ,altınını bozduran GES alabilir , ama diğerler tasarruf sahipleri SAKIN üzülmesin mesela KKM ,yapan , daha önce dövizini-altınını bozduranlar ,düz meevduatta olanlar kısaca hepinize de GES'e iştrak imkanınız var ... hemen bu imkandan faydalanmak üzere ayın onbeşinden itibaren Ziraat-Halk ve Vakıfbank'a koşarak yerinizi ayırtmayı unutmayın....

................

Sahii daha önceki süper dahiane bir proje vardı, hani kuyumcularla koordineli olarak halktan altınları toplanacak KKM falan yapılacaktı ,ekonomiye can suyu verilecekti ( yani mütahitlere ve gayrımenkul sahiplerine )sahi o procekt ne oldu , sonuçları konusunda bir açıklama falan yok...Muhalefet uyuma bir soru önergesi verinde ,ilgili bakanlık açıklama falan yapsın

6.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Malum medya ; dolarını ,altınını bozduran GES alabilir , ama diğerler tasarruf sahipleri SAKIN üzülmesin mesela KKM ,yapan , daha önce dövizini-altınını bozduranlar ,düz meevduatta olanlar kısaca hepinize de GES'e iştrak imkanınız var ... hemen bu imkandan faydalanmak üzere ayın onbeşinden itibaren Ziraat-Halk ve Vakıfbank'a koşarak yerinizi ayırtmayı unutmayın....

................

Sahii daha önceki süper dahiane bir proje vardı, hani kuyumcularla koordineli olarak halktan altınları toplanacak KKM falan yapılacaktı ,ekonomiye can suyu verilecekti ( yani mütahitlere ve gayrımenkul sahiplerine )sahi o procekt ne oldu , sonuçları konusunda bir açıklama falan yok...Muhalefet uyuma bir soru önergesi verinde ,ilgili bakanlık açıklama falan yapsın
    yaw yaşlısı var millet koşarken ayağını burkacak vs. kul hakkından da mı korkmuyorlar ya

itiş kakış izdiham o sırada kaç saat bekleyecekler kim bilir.

Fed 3 faiz artışı yaparsa biz kaçta kapatırız seneyi

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Neymiş getirisi belli oldu mu, en son 3 ay %5 kupon, %25, totalde 35-40 diyorlardı.
    bilmiyom valla twitterdas gördüm

Sayfa 422/993 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •