Sayfa 493/993 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    içli köfte yaptır kaliteli malzemeden . metro , tranvay çıkışında falan dur. iyi satarsın yeter ki kaliteyi bozma.
    Kaçak tezgah açmaktan bir dayak yersin var ya!

Sen orada burada gördüğün tezgahlar kendi kafasına göre mi açıyor saniyursun ?!

tezgah açmak için hava parası istiyolar öle kolay değil seyyar belki olur

3.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    usta vudu kaçtı var sandım dövizde sen yazınca
    Bugün çengele asma günü. 17.33'e sabitledi tüm gün
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. 25 sene önce falan 11 40 servisine yetişmeye çalışıyoruz, hafif koşarak. Güvenpark'in orada bir arabadan izbandut gibi herifler indi ellerde sopa. Zavallı bir kokoreççiye daldılar, burada tezgah açmayacaksın demedik mi lan sana diye. Fecaat görüntüler izledik acımıştık adamcağıza. Bilmem kimin adamlarıymış..

Polis noktası vardı ha! 25 metre ötede falan. Olay bitip adamlar arabaya doluşup gittikten sonra gelip ortalığı toplayıp ambulans çağırmışlardı.

5.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    tezgah açmak için hava parası istiyolar öle kolay değil seyyar belki olur
    Daha büyük dayak olur, katmerli.

Tek uyanık sen misin diye. Seni bulmak için vakit harcıyorlar diye!

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    25 sene önce falan 11 40 servisine yetişmeye çalışıyoruz, hafif koşarak. Güvenpark'in orada bir arabadan izbandut gibi herifler indi ellerde sopa. Zavallı bir kokoreççiye daldılar, burada tezgah açmayacaksın demedik mi lan sana diye. Fecaat görüntüler izledik acımıştık adamcağıza. Bilmem kimin adamlarıymış..

Polis noktası vardı ha! 25 metre ötede falan. Olay bitip adamlar arabaya doluşup gittikten sonra gelip ortalığı toplayıp ambulans çağırmışlardı.
    89-92 arası öğrenciyken beşiktaş ve tahtakalede tezgah açardım...Beşiktaşta dayak yememek için akşam 5 den sonra tahtakalede de pazar günü açardım..Tahtakalede yer kavgası olurdu ...Fakat köprüde bilet işine girmek isteyenlere fena dayak çekmişlerdi Beşiktaşta bazen zabıtalar uğrardı bende gerekeni yapardım

Ama çok güzel para kazanıyordum...

Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Benim bildiğim Türk yazılımcılar tarafından yaratılan Gittigidiyor 2016 yılında ABD.li EBAY tarafından iyi bir paraya alınmıştı.

-Trendyol (Çinli Alibaba tarafından alındı)
    -N11 (Güney Koreliler ile Doğuş ortaklığı)
    -Hepsiburada karşısında pazar hakimiyeti iyice düşünce ABD.li EBAY dükkanı kapayıp çekiliyor.

Neden parayla satmıyorlar?
    Herhalde öpüldükler tescil edilmesin diye olabilir, gurur meselesi yani.(benim fikrim)
    217.5 Milyon dolar gaymecik öpülmüşler, fakat benim çözemediğim rekabet olsa bile halâ işleyen bir şirketi kapatmaları.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    217.5 Milyon dolar gaymecik öpülmüşler, fakat benim çözemediğim rekabet olsa bile halâ işleyen bir şirketi kapatmaları.
    Zarar ediyor hepsi onların . Masrafları çok yüksek

Sayfa 493/993 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •