Sayfa 5/993 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Sana gelen yollarda daima beni de bekle ATA' m.

kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    İstavrit 60, hamsi 70, sardalya 60, canlı iri dil 150, tekir 180 , çipura 800 gr.lik kilo 120 , Norveç somon 180 TL..mırlan mezgit 150 fiyatlar yuksek lakin kıymadan yine iyi .ithal uskumru tane 50 ..OMEGAlı uygun fiyata yenir .
    Cipura deniz olamaz o fiyata kesin ciftlik

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Allah allah çok ilginç.Durup dururken teb deki müşteri temsilcim aradı.Kadın ısrarla gram altın hesabımı kkm ye geçirmemi istedi.Altını 918 den bozuyormuş merkez bankası ,şu anda gram aslında 909 falan,sanırım merkez çok sıkışık durumda.
    2 ay önce banka müdürüyle konuştuğumda benzer durumla ben de karşılaşmıştım. Şubenin puanının artırılması durumu ile ilgili.

4. Yeni başlık hayırlı olsun,1 dolar 1 tl olsun,kıskananlar çatlasın...yok o öyle değildi galiba...

Rotatif kredi faizi bir gunde 25 den 30 a cıkmıs....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    usta yerli muz yarı fiyata markette ama daha küçük oluyo.
    Büyük muz daha avantajlı kimse üzerinde düşünmemiştir ama küçük muzda kabuk/muz oranı daha yüksek.

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Cipura deniz olamaz o fiyata kesin ciftlik
    Olabilir balıkçılar 600 Gr üzeri cipuralari deniz çipura diye satarlar yıllardır ..

8. Deniz, çiftlik, olta mümkün değil ayırt edemem o yüzden hep çiftlik yerim. Deniz diye çiftlik verse anlamam o yüzden durduk yere kazıklanma ihtimalini seçeneklerin arasına sokmaya gerek yok. Ver çiftliği.

Sayfa 5/993 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •